id: bmk835

rehabilitacja Nikoli

rehabilitacja Nikoli

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 146 055 fundraisers and raised 1 193 609 522 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam serdecznie! Zbieram pewną kwotę, którą chce przeznaczyc na rehabilitacje mojej córki Nikoli. Niki urodziła sięw 2015 r. w 27 t.c. z wagą 590 gram. Zmagamy sie z mózgowym porażeniem dziecięcym, napieciem mięśniowym i opóźnieniem psychoruchowym. Nikola jest dzieckiem wiotkim i nie potrafi samodzielnie siedzieć ani raczkowac. W czerwcu 2018 r. przeszla operacje założenia peg, gdyż nie potrafi samodzielnie przyjmowac pokarmów a od wrzesnia uczy sie poznawac i czerpac przyjemnosc z poznawania nowych smaków. Pieniądze, ktore mam zamiar uzbierać zamierzam przeznaczyć na terapię Nikoli z neurologopedą, aby móc się z nią porozumiewać. Nie zbieram na własne konto, a na konto fundacji Avalon, ktora moze w razie wątpliwości potwierdzić to o czym tutaj pisze. Z góry dziekuje w imieniu swoim i Niloli za każdą złotówkę!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!