id: bmwfbr

Na mikrofon do nagrywania wokalu

Na mikrofon do nagrywania wokalu

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 147 429 fundraisers and raised 1 195 195 312 zł

What will you fundraise for today?

Description

Powitanie i kilka słów wstępu.

Witam. Nazywam się Michał Anioł. I w dniu założenia zrzutki obchodzę 37 urodziny. Hobbystycznie nagrywam hip hop od kilku lat i tę formę twórczości traktuję jako pewnego rodzaju terapio-twórczość poprzez sztukę. Z racji tego, że wiem jak ważna jest w odsłuchu jakość nagranego dźwięku, chciałbym poprosić (jeżeli oczywiście jesteś w możliwościach finansowych) o wsparcie mnie w procesie twórczym poprzez wpłatę na mikrofon pojemnościowy Rode NT1 A. Jest to bardzo dobry mikrofon w tej półce cenowej i w zupełności wystarczy mi, aby podnieść jakość nagrywanych materiałów.


Trochę historii. Przez całe swoje młodzieńcze życie czułem wewnętrzny opór przed mówieniem. To taka wewnętrzna blokada przed auto ekspresją. I tak się fortunnie złożyło, że swój obecny mikrofon dostałem w prezencie od siostrzeńca. Ten mikrofon zrobił swoje, ale wraz ze wzrostem moich umiejętności pisarskich i rapowych chciałbym podnieść jakoś nagrywanego dźwięku tak żeby się mojej muzyki chciało słuchać. W marzeniach mam nagranie amatorskiej płyty hip hopowej, gdzie przez muzykę chcę pokazać swoje przemyślenia na temat otaczającego świata. Pamiętam czasy kiedy nie miałem marzeń, tak totalnie zero marzeń w mojej głowie. I teraz kiedy moja ekspresja twórcza chce ujrzeć światło dzienne, jestem niezmiernie uradowany, że jestem tutaj gdzie jestem. I chociaż proszenie o wsparcie finansowe w tym procesie przychodzi dla mnie z trudnością to proszę, ponieważ mój wewnętrzny głos powiedział mi - zrób to! ( i kiedy o tym myślałem mój szwagier pomógł mi w tej decyzji i napisał, żebym założył zrzutkę).Umieściłem też kilka słów w filmiku promującym zrzutkę. W środku tego filmiku jest umieszczony jeden z moich ostatnich kawałków (od minuty 3:42-5:10). Nagrywałem go z myślą o to, aby poprosić o wsparcie finansowe na jedzenie (utwór był nagrywany 15 listopada 2020 roku), ale wstyd mi było go wystawić. Na szczęście sytuacja się poprawiła i na jedzenie już mam, ale na mikrofon w celu rozwinięcia skrzydeł i wyjścia z marazmu egzystencjalnej niemocy chciałbym uzbierać w tej zbiórce. Podobno w urodziny marzenia się spełniają:). Dziękuję za dobry gest wszystkim wpłacającym. Bądźcie pewni, że moja muzyka poruszy serca, bo ja jestem tego pewien. Pozdrawiam serdecznie. Z wyrazami miłości Michał Anioł

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 4

 
Hidden data
470 zł
 
Hidden data
100 zł
WB
Wiktor
100 zł
KO
Kamila Ottenberg Kaminska i Albert
50 zł

Comments 1

 
2500 char
  • WB
    Wiktor

    Duzo zdrowka i jeszcze wiecej przebojow nagranych

    100 zł