id: bmyd7b

Spełnienie marzenia - Spartan Race w legendarnej Sparcie. Odwdzięczam się!!

Spełnienie marzenia - Spartan Race w legendarnej Sparcie. Odwdzięczam się!!

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 146 289 fundraisers and raised 1 194 073 224 zł

What will you fundraise for today?

Description

W treści tej zrzutki bardzo proszę o pomoc w realizacji marzenia… Jestem bardzo aktywnym zawodnikiem biegów Spartan Race. W tym roku moim celem jest zdobycie wszystkiego co możliwe w regionie Europy środkowej (PL, CZ, SL, HU) i jestem na bardzo dobrej drodze. Na zakończenie sezonu jest organizowany festiwal biegowy w samej legendarnej Sparcie. Będzie to dystans ponad maratoński, rozłożony na trzy biegi w dwa dni. Sparta jest kolebką całej spartańskiej ideologii, która towarzyszy biegom, które uprawiam. Niestety, za pakiet 3 biegów i zakwaterowanie wyznaczono kwotę minimum 530 euro. O ile z przelotem, wyżywieniem i kosztami przygotowania poradzę sobie, cena pakietu startowego przerasta moje możliwości. Jeśli ktoś zechciałby pomóc mi zrealizować to marzenie, odwdzięczę się najlepiej jak potrafię! Jestem zdeterminowany, żeby tam pojechać, bo nie widzę bardziej epickiego zakończenia tego sezonu startowego. Stąd też ta zrzutka. Będę niezmiernie wdzięczny za każdą, najdrobniejszą pomoc. Wpłacając daną kwotę otrzymujecie nagrody dotyczące wszystkich poprzedzających! Za wpłatę minimum oferuję: 50zł – moje zdjęcie ze Sparty z własnoręcznie napisanymi podziękowaniami 100zł – konsultacja treningowo – dietetyczna, dotyczącą biegów z przeszkodami 200zł – pakiet trzech treningów personalnych ze mną* 350zł – wspólny start w dowolnym biegu Spartan Race w 2018 roku w Europie środkowej, pomoc na trasie i 30% rabat na zapis w biegu. Dodatkowo osoba, która wpłaci największą kwotę, dostanie ode mnie medal za ukończenie najdłuższego z trzech dystansów Spartan Race! (22km) *Treningi personalne realizuję w klubach Crossfit Ochota, Jatomi Fitness oraz CityFit Rondo ONZ. Warunkiem przeprowadzenia treningu jest opłacenie własnego wejścia do wybranego klubu. DLA FIRM: 500zł – Logo na koszulce, w której będę biegł, oraz regularne podziękowania na moich mediach społecznościowych. Z góry bardzo dziękuję za wszelką okazaną pomoc w spełnieniu marzenia!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Offers/auctions 5

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Brak nazwy
Zdjęcie ze Sparty z własnoręcznie napisanymi podziękowaniami
50 zł

Sold: 6

Ended
Others
Brak nazwy
Konsultacja treningowo – dietetyczna, dotyczącą biegów z przeszkodami
100 zł

Sold: 6

Ended
Others
Brak nazwy
Pakiet trzech treningów personalnych ze mną, do zrealizowania w jednym z trzech klubów w Warszawie. Może to też być szczegółowy plan treningowy wysłan...
200 zł

Sold: 4

Ended
Others
Brak nazwy
Wspólny start w dowolnym biegu Spartan Race w 2018 roku w Europie środkowej, pomoc na trasie i 30% rabat na zapis w biegu.
350 zł
Ended
Others
Brak nazwy
DLA FIRM - Logo na koszulce, w której będę biegł, oraz regularne podziękowania na moich mediach społecznościowych.
500 zł
Ended

Donations 35

MK
M K
MR
Maciej Rózalski
200 zł
BR
Beata Rej
200 zł
AG
Agata
159 zł
MB
Marcin Bawor
150 zł
KK
Konrad Królicki
150 zł
RA
raBi
100 zł
MD
Michał Dobrzański
100 zł
SS
100 zł
ZM
Zbyszek Małkiewicz
100 zł
See more

Comments 7

 
2500 char