id: bn2zpx

Leczenie naszej kochanej Kitki

Leczenie naszej kochanej Kitki

The organizer verified the description with proper documents.
Whip-round was turned off by organizer
1 027 zł  (≈ 219 €)
of 5 000 zł (≈ 1 068 €)
20%
Inactive payments - the required operation of the organizer of the whip-round. If you are a organizer - log in and take the required action.

Our users created 957 140 whip-rounds and collected 963 655 201 zł

What are you collecting for today?

Updates1

 • Dziękujemy bardzo za pomoc. Niestety Kitki stan był bardzo poważny i musieliśmy pozwolić jej odejść. Była bardzo dzielna do samego końca. 
  0Comments
   
  2500 chars

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

14 lat to zbyt krótko, by godzić się na wspomnienie, tę miłość chcielibyśmy dawać i widzieć w jej oczach jak najdłużej. Od dnia, kiedy nas wybrała stała się członkiem naszej rodziny. Każdego dnia czarowała nas miłością w oczach, bliskością, mądrością i swoją wyjątkową kocią elegancją i niezależnością. Dziś niezależność zgasła, wola życia jest ogromna, ale Kitka potrzebuje pomocy. Dajemy, ile potrafimy, jednak nasze możliwości kurczą się jak czas. Prosimy o pomoc, by ratować JEJ życie, tę jedyną niepowtarzalną kocią Miłość.


W środę (18.01.2023r) naszej Kitce zaczęły doskwierać duszności. Bardzo nas to zaniepokoiło, gdyż nie przechodziły. Po krótkiej obserwacji natychmiast zabraliśmy ją do Kliniki Psa i Kota we Wrocławiu. Poinformowano nas, że stan Kitki jest bardzo poważny. W klinice od razu zrobiono Kitce usg klatki piersiowej oraz brzucha. Niestety w jej płucach oraz worku osierdziowym znajdowała się duża ilość płynu, co uniemożliwiało Kitce normalne oddychanie. Po przebadaniu próbki płynu podejrzewano nowotwór, gdyż jej wyniki krwi jak i wyniki kardiologiczne wyszły w normie. Kitka była hospitalizowana do poniedziałku (23.01.2023r). W tym czasie była czterokrotnie poddawana zabiegowi terakocentezy, czyli miała odciągany płyn z płuc, który powodował duszności. Lekarze w każdej rozmowie wspominali o humanitarnej eutanazji kotki, ale przeżyła już z nami 14 lat i przez ten czas poznaliśmy ją na tyle dobrze, żeby stwierdzić, że jest kotem niezwykle silnym i upartym, dlatego przez cały czas w nią wierzyliśmy. Poprawa nastąpiła w sobotę (21.01.2023r). Był to pierwszy dzień, w którym nie wystąpiła u niej duszność i nie było potrzeby ściągania płynu z płuc. 23.01 mieliśmy z Kitką wizytę z lekarzem w Klinice Neovet. Kitka miała robione dokładne usg brzucha, które wykazało, że nie ma w tym momencie płynu w worku. Diagnoza i leczenie Kitki to bardzo kosztowny proces. Robimy co możemy, ale niestety nie posiadamy aż takich funduszy, więc zwracamy się z prośbą do ludzi o dobrym sercu, by pomogli nam w leczeniu naszej ukochanej Kitki. Jest członkiem naszej rodziny i jest dla nas bardzo ważna. Nie znamy jeszcze dokładnej diagnozy, ale będziemy o wszystkim informować na bieżąco. Prosimy o pomoc, by Kitka mogła żyć jeszcze długo i beztrosko.


Dokumentacja medyczna Kitki znajduje się w LINKACH.

Location

Wrocław, Poland

See on map
map pin
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Contributors 36

WW
Wioletta W.
6 zł
MM
Gosia
100 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
20 zł
AN
Aneta
40 zł
ZP
Zamiast Piwa
hidden
AS
Aleksandra Smolinska
10 zł
MB
Margaretha
hidden
LO
Lola
See more

Comments

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!