id: bnu5mh

Zrzutka na rzepki Ziutka

Zrzutka na rzepki Ziutka

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 153 631 fundraisers and raised 1 198 607 101 zł

What will you fundraise for today?

Description

Ziutek - najlepszy kumpel Secika - nieraz pomagał innym piesełkom w potrzebie. Teraz sam potrzebuje naszego wsparcia, żeby móc śmigać o zdrowych łapkach.

Zrzutka na rzepki Ziutka

Ziutek - dzielny bohater, "zezulec", psi podróżnik, który do niedawna żył w potwornych warunkach (więcej info). Zabrany interwencyjnie trafił na akcję adopcyjną i prosto z niej do wspaniałych ludzi, naszych przyjaciół, zwanych "Ziutkami". Dzięki nim z leżącego, przestraszonego nieszczęścia stał się chodzącym szczęściem, które twardo stąpa po ziemi mimo, że dość pokracznie (w tylnych łapkach ma przesunięte rzepki:). Uwielbia wycieczki, obszczekuje wszystko co stanie na jego drodze, broni nas wszystkich i Secika przed każdym niebezpieczeństwem (nie rzadko wyimaginowanym:) Ten dzielny mały skurczybyk (razem z rodzicami) nieraz pomagał swoim kolegom, a dziś przyszedł ten dzień kiedy sam potrzebuje pomocy.

Ziutek na grillu

Kumple czekają na kiełbaski

Pojedzony

Na co ta zbiórka?

Od jakiegoś czasu stan tylnych łapek Ziutka się pogarsza, chodzenie sprawia mu ból. Po konsultacji z psim ortopedą wiemy już że niezbędna jest kosztowna operacja. Na ten moment jest to koszt około 1000 zł, a niestety zakładamy że na jednej operacji się nie skończy :(

Ziut dumnie kroczy lasem

Typowy Ziutek na wycieczce

Z Seciem, poszukiwania kiełbaski

Przed Ziutkiem zbyt wiele wycieczek do odbycia, szczytów do zdobycia i miejsc do odkrycia. Jeśli chodzi o zdrowe rzepki to nie ma to-tamto, każda złotówka ma znaczenie ;) Dodatkowo mamy do przekazania 3 własnoręcznie wykonane maty węchowe, trafią one do osób dokonującyh najwyższych wpłat.

Karma wraca, a w 'kupie" siła! Pomóżmy Ziutkowi w walce o jego zdrowie!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Offers/auctions 1

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Mata węchowa
3 maty węchowe zrobione współnie z Ziutkami. Ręczna robota, żywe kolory. Więcej o matach i czemu Twój pieseł chciałby ją mieć dowiesz się pod linkiem....
50 zł

Sold: 1 out of 3

Ended

Donations 20

EW
Ewa
100 zł
MA
Maciula
70 zł
 
Hidden data
51 zł
 
Hidden data
50 zł
JP
Jadwiga Pawłowska
50 zł
AS
Agnieszka Szczotka
50 zł
MA
Michael and Ashleigh
50 zł
MO
Malgorzata
50 zł
MK
Michał Koza
49 zł
TP
Taras Panchenko
30 zł
See more

Comments 4

 
2500 char