id: bp5gxw

Świąteczna paczka - pomoc dla potrzebującej rodziny

Świąteczna paczka - pomoc dla potrzebującej rodziny

Our users created 1 145 526 fundraisers and raised 1 192 425 629 zł

What will you fundraise for today?

Description

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas spotkań z rodziną i wspólnej radości z narodzenia Pana. Pamiętamy jednak, że Chrystus przyszedł na świat w ubogiej wiosce i trudnych warunkach. Wobec tego chcemy dostrzegać go w każdym człowieku a szczególnie w osobach potrzebujących, którym nasza niewielka pomoc może znacząco ułatwić sytuację życiową.

Z tego względu jak co roku w okresie świątecznym organizujemy zbiórkę pieniędzy na ten cel.


Pomoc trafi do jednej z rodzin mieszkających na terenie naszej parafii. W tym roku chcemy wesprzeć rodzinę z dwójką dzieci (nastolatka i 8-latek). Rodzinie potrzebna jest chemia domowa oraz jedzenie o długim terminie przydatności.

Za zebrane środki zakupimy niezbędne produkty (środki czyszczące, kosmetyki, żywność długoterminowa, odzież i obuwie dla dzieci). Równolegle przeprowadzamy zbiórkę wymienionych artykułów w naszym duszpasterstwie w celu przekazania ich w postaci paczek świątecznych dla rodziny.

0PcLsbblWP1mpqPM.jpg

BlzZ3jh8TigrHLxJ.jpg

zXnGfRwnwWGW8inh.jpg

Kim jesteśmy?

Jesteśmy salezjańskim duszpasterstwem akademickim działającym w centrum Wrocławia przy parafii pw. Św. Michała Archanioła. SDA Horeb tworzą młodzi ludzie, studenci, których łączy Boża miłość i wzajemna życzliwość. Wspólnota daje nam możliwości wzrostu w wierze, świadomego postrzegania rzeczywistości oraz realizowania talentów, by nieść Światło Chrystusa poprzez świadectwo życia.

Prowadzimy akcję charytatywną by wykorzystać naszą energię na pomoc potrzebującym. Więcej o naszych działaniach możesz dowiedzieć się na profilu FB.

8T2Xeh7tia8554pS.jpg

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 7

ŁU
Łukasz
hidden
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
20 zł

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!