id: bp6jav

Niespodzianka dla ukochanej

Niespodzianka dla ukochanej

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 145 800 fundraisers and raised 1 192 967 349 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych.

Moja zrzutka dotyczy zrobienia niespodzianki urodzinowej dla mojej ukochanej, której pasją jest fotografia. Mam zamiar zakupić dla niej aparat fotograficzny marki Olympus, konkretnie chodzi o model E-M1 Mark II. Jest to model, którego cena przewyższa znacznie moje możliwości zarobkowe, i to kilkukrotnie. Moja kobieta od lat para się fotografią w sposób amatorski, stara się działać aktywnie i nie daje zajść rdzą swoim obecnym aparatom, aczkolwiek czas i obowiązki zawsze regulują naszą dostępność, którą chcielibyśmy przeznaczać na przyjemności jak i samorozwój. Warunki, które nas spotkały (mianowicie praca, oraz życie codzienne) nie są na tyle zadowalające, bym mógł sobie pozwolić na zakup tak drogiego prezentu. Mam jakieś alternatywy, które zrealizuję jeśli nie uda mi się zdobyć wymaganej kwoty, jednakże wiem, że społeczeństwo umie czynić dobro, i mimo ogólnoświatowego stereotypu, wiem, że potrafimy się wspierać. Dlatego pomyślałem, że spróbuję założyć zrzutkę, która być może pozwoli mi zaskoczyć ukochaną osobę, czymś, czego nigdy w życiu by się nie spodziewała.


Z góry dziękuję za wsparcie, jak i samo zainteresowanie.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!