id: bprtwh

Dostała drugą szansę od losu. POMÓŻ ją wykorzystać! [AKTUALIZACJA]

Dostała drugą szansę od losu. POMÓŻ ją wykorzystać! [AKTUALIZACJA]

Our users created 1 177 029 fundraisers and raised 1 229 156 428 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • *** AKTUALIZACJA *** Serce pęka, gdy patrzy się na takie tragedie 😢 Maleńka kotka od początku życia miała pod górkę. Niestety, także w lecznicy nie ułatwiono jej tej drogi.


  11 X trafiła do lecznicy, gdzie była pod opieką weterynarzy. 20 X dostałam telefon, by ją odebrać. Niestety okazało się, że została zbyt szybko zaszczepiona po odbytej chorobie (zwykle powinien być to tydzień – tutaj nastąpiło po zaledwie jednym dniu). Tej samej nocy okazało się, że kotka ma nadżerki na podniebieniu, co wskazywało chorobę wirusową, której musiała nabawić się w lecznicy. Natychmiast udaliśmy się do lecznicy, gdzie mała dostała leki i kroplówkę. Z bólu nie mogła jeść i pić. Z minuty na minutę jej stan się pogarszał na moich oczach. Mała kruszynka walczyła dzielnie całą noc. Nie odstępowałam jej na krok w tej gehennie. Niestety, tę walkę przegrała. Następnego dnia rano maleńka odeszła…


  Dla każdego kto poświęca się tym małym istotom podobna historia łamie serce. Niestety, mimo najszczerszych chęci, dni spędzonych przy niej i wielkiej miłości przelanej na tę kruszynkę nie udało się jej uratować. Trudno powstrzymać łzy. Jedynym pocieszeniem jest nadzieja, że tam za tęczowym mostem zaznała wreszcie miłości i spokoju, którego w swoim krótkim życiu nie udało się zaznać. 


  Zbiórka pozostaje otwarta. Przegraliśmy walkę o tę małą kruszynkę, jednak dalej pod opieką fundacji są inne kocięta, o których poprawę losu codziennie walczę. Należy uregulować faktury za leczenie kotki i próbę uratowania małego życia. Bardzo proszę o wsparcie. Od tego również zależy możliwość dalszej pomocy innym kotkom. 

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Wszystko co dobre w życiu tego 3-4 tygodniowego malucha dopiero przed nim. Bo gorzej już być nie może… :( Znaleziona przez całkowity przypadek w ciemnej piwnicy bloku. Widok samej skóry i kości łamał serce 💔 Kociątko zostało odratowane przez fundację w ostatnim momencie. Maluch został umyty, ogrzany i podłączony pod kroplówkę. Poszukiwania kochającej rodziny to na razie dla niej melodia przyszłości. Najpierw wspólnie musimy postawić go na łapki.


***

Jeśli chcecie śledzić nas na bieżąco, polubcie nasz profil na FBTUTAJ

***


🐈 Skrajnie odwodniona i wycieńczona kotka z uszkodzoną przednią łapką nie miała szans na przeżycie. Nie miała siły się wydostać z piwnicy, ani nawet wołać o pomoc czy uciekać. Jedno oczko było tak zaropiałe, że nie widać było gałki. Drugie nie zdradzało smutku, a raczej już obojętność. Dlatego teraz czas na nas. Wspólnie TCHNIJMY ŻYCIE w tego malucha. Pokażmy jej świat!


🆘🆘🆘 Potrzebne na teraz są środki na diagnostykę kotka, badanie oczka i resztę podstawowych badań u weterynarza jak morfologia krwi, a także na zakup jedzenia czy żwirku. W dalszych planach również sterylizacja. 🆘🆘🆘
Ta młoda kotka ma dopiero 3-4 tygodnie. W tak młodym wieku kociaki w kochającym domu stawiają dopiero pierwsze kroki poza swoją strefą bezpieczeństwa. Ta została jej pozbawiony od najmłodszych lat i wrzucona siłą na głęboką wodę. Wspólnie możemy teraz jej pomóc. Całe życie dopiero przed nią. 


🙏 Będę na bieżąco informowała o postępach w leczeniu i rozwoju kociaka. One zależą obecnie tylko od Was. Nawet NAJMNIEJSZA KWOTA, to duża pomoc dla każdego podopiecznego fundacji. NIE ZAWIEDZIEMY! Jesteście z nami? 


🐱Hakuna Matata!


w799c94249d6a485.jpeg

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 14

PS
Patrycja Styczynska
100 zł
AB
Adam B
70 zł
KH
Katarzyna Hennig
50 zł
 
Hidden data
50 zł
GW
Zuzanna
30 zł
SD
Sebastian Denisiewich
20 zł
 
Hidden data
20 zł
JW
Justyna Woskowicz
20 zł
AN
Ola N
20 zł
 
Hidden data
20 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!