id: bpx4em

Na szpitalik dla ośrodka dla zwierząt Przytul Pyska

Na szpitalik dla ośrodka dla zwierząt Przytul Pyska

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 177 403 fundraisers and raised 1 229 776 105 zł

What will you fundraise for today?

Description

Szpitalik dla zwierzaków z ośrodka adopcyjnego Przytul Pyska. Aby mroźne noce i dni były cieple i przytulne.

Drodzy przyjaciele :) Jak wiecie, Przytul Pyska jako ośrodek cały czas się "buduje". I jak to w życiu bywa zdarzają się rożne sytuacje, które zmuszają nas do działania. Sytuacje nie zawsze są miłe, śmieszne, wesołe, zdarzają się też sytuacje bez wyjścia, smutne, przykre. Takie jest po prostu życie !W tym miejscu zawracamy się do Was z wielką prośbą. Nasza społeczność to ponad 2 tyś. ludzi. A jak wiecie w grupie siła!Ok, już piszemy o co chodzi. Ośrodek to nie tylko psy i koty zdrowe, w pełni sił i wigoru. Do ośrodka trafiają również zwierzęta w potrzebie, chore, stare lub które wymagają zabiegów... Nasi wolontariusze działają na tyle ile mogą, aby zwierzaki,które potrzebują ciepła po zabiegach itp zabierane są do ich domów. Nie jesteśmy zabrać wszystkich :( To był zawsze problem gdzie umieścić psa/ kota po operacji...I tak nagle, okazuje się, że znalazła się okazja. Dosłownie okazja! *Okazja to domek holenderski, który ma w wyposażeniu:- wc - 3 pomieszczenia ( dwa pokoje, pom. gospodarcze) - kuchnię - instalację elektryczną- łącznie 24 m2Domek jest w stanie gotowym do użytku po wysprzątaniu itp. To nasza szansa na poprawę warunków, nie tylko zwierzaków, które potrzebują ciepła ( dosłownie) ale także na przygotowanie zwierzakom ciepłego posiłku w te mroźne dni. Jak również dla nas samych, którzy spędzają kilka godzin na mrozie.Cena domku holenderskiego to 6,500 zł. Nie ukrywamy, że takiego domku szukaliśmy bardzo długo ... i znalazł się sam. Cena jest dość spora, Ale jest tu nas ponad 2 tyś. i jeżeli każdy wpłaci po tylko 2,50 zł , to uda nam się zakupić domek. Powstanie szpitalik i ciepłe miejsce dla seniorów i zwierzaków po zabiegach.Jeżeli chcesz pomóc w zakupie domku holenderskiego, poniżej dane do przelewu. Bardzo dziękujemy za wpłatę i wielką pomoc.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 27

 
Iwona Koziarska
100 zł
SR
Slawomir Rudnicki
50 zł
KW
Karolina Wach
50 zł
IG
Igla
50 zł
IM
Ilona
50 zł
 
User unregistered
50 zł
AK
Artur Kopycki
50 zł
OG
Oskar Gransort
25 zł
 
Hidden data
25 zł
 
Hidden data
25 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • Jolanta Furman

    Bardzo dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę. Do dnia dzisiejszego 15/02 uzbieraliśmy 3250 zł ze zbiórek jakie były prowadzone. Bardzo, bardzo dziękujemy za chęć pomocy :) Więcej możecie zobaczyć na naszym fb: przytul pyska