id: brwmh8

Rock and roll na czterech kołach vol.2

Rock and roll na czterech kołach vol.2

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 426 fundraisers and raised 1 218 345 822 zł

What will you fundraise for today?

Description

Hejo Misie, Kiedy kilka lat temu okazało się, że jedyne co mogę trzymać w życiu to poziom, dzięki Waszej ofiarności udało mi się zdobyć sprzęt na dobre i na złe. Służył dzielnie 24/7 przez prawie 5 lat, ale nadchodzi jego kres. Dogorywa i jest kulawy jak jego właścicielka. Wierzcie mi, że walczył dzielnie wspierając orkę na dwóch etatach, uczestnictwo w obozach FAR oraz był wiernym druhem koncertowych wypraw. Decydując się na zmianę, postanowiłam sięgnąć wyżej. W świecie wózków aktywnych Panthera X to odpowiednik ferrari. Ultra lekki, dający się samodzielnie podnieść osobie mojej postury, w pełnej gotowości bojowej waży bowiem nieco ponad 4 kg. Wykonany jest z karbonu i tytanu, materiałów z najwyższej półki, co przekłada się na jego cenę. Za jakość i wygodę użytkowania się płaci. 19.000 złotych to cena zaporowa nawet dla osoby pracującej na dwóch etatach. Dlatego ponownie zwracam się do Was - znajomi i nieznajomi - o wsparcie, zaangażowanie i pomoc. Każdy gest dobrej woli, każda wpłata, zwiększa szanse na zebranie docelowej kwoty. Cytując wieszcza: W kupie siła! Słów kilka o mnie: odkąd opuściłam łono matki, co miało miejsce 10/04/1988, trzymam sztamę z porażeniem. Brzmi strasznie, ale w moim wydaniu wcale takie nie jest. Jestem samodzielna i niezależna. Staram się wieść normalne życie. Pracuję jako psycholog dziecięcy. Moją pasją są koncerty. Tulę, A.

Oto Ja

Kulawa, ale klawa ;D

Panthera X

Czyli Ferrari, na które zbieramy.

Działamy, działamy, działamy!

Przedstaw w skrócie cel zrzutki.

Opisz swoją zrzutkę najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, aby opis był wiarygodny, dokładny, ale przy tym rzeczowy i prosty. Warto, aby był przyjemny w odbiorze i skupiał uwagę. Zamieść film związany z tematem zrzutki - przedstaw wizualnie swój cel! W ciekawy i miły sposób zachęć do wsparcia :)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 136

preloader

Comments 10

 
2500 characters
 •  
  Anonymous user

  Kochani, już tak niewiele brakuje żebyśmy mieli pełną satysfakcję, a p. Ania niezbędny dla dalszego aktywnego życia sprzęt. Jestem przekonana, że pokonując na tym wózeczku kilometry dziennie, będzie się z radością odwdzięczała swą nieocenioną pracą na rzecz innych.

  hidden
 • DK
  Dobrosław Krok

  3m się, pozdrawiam.

  50 zł
 • MI
  Marlena i Maciej

  Pozdrawiamy

  80 zł
 • PK
  piotr krecioch

  przytulam, bo lubię tulić

  hidden
 •  
  Anonymous user

  Skoro już poza ślubem, to raz 69 to za mało ;p

  690 zł