id: bs8bpu

Pandemia? Nonsens!

Pandemia? Nonsens!

Our users created 1 179 024 fundraisers and raised 1 232 753 854 zł

What will you fundraise for today?

Updates3

 • Wczoraj otworzyliśmy lokal! To dla nas wielki temat - jeszcze chwilę temu nie wiedzieliśmy, jaka przyszłość nas czeka, a dziś możemy wspólnie bawić się z Wami i świętować wielki powrót!


  Z tego powodu kończymy zrzutkę. Wybrane nagrody będą jak najbardziej respektowane i możliwe do odbioru na barze. My przygotowujemy się do dalszego rozwoju, bo mimo trudnych czasów, zapał nam nie zelżał - można wręcz powiedzieć, że jeszcze bardziej "chcemy więcej"!


  Dziękujemy wszystkim za wsparcie i dobre słowo.

  Do zobaczenia w Nonsesnie!

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

a0a2b50e51718a93.png

Pandemia to trudny okres dla nas wszystkich. Wstrzymywaliśmy się z kampanią, próbując walczyć na wszystkie dostępne nam sposoby. Niestety, sytuacja się nie poprawia. Zebraliśmy więc wszystkie pomysły i zadaliśmy sobie jedno, bardzo ważne pytanie: jak dać Wam wartość i wspólnie powalczyć o przyszłość Nonsesnu?

 

Odpowiedź jest prosta - kampania, ale taka z prawdziwego zdarzenia! Nie chcemy dać Wam czegoś całkowicie zbędnego lub... zwykłego. Chcemy, by ten projekt wniósł w życie naszego pubu rzeczywiste, również niematerialne korzyści, jeszcze bardziej zbliżając nas do siebie! Dlatego walczymy! Odpalamy naszą kampanię i zapraszamy Was do dołączenia do niej!

 

z4e05a4041113549.pngCelem kampanii jest zebranie środków na uratowanie Nonsesnu przed konsekwencjami pandemii i ogólnokrajowego zamknięcia. Pomimo częściowego poluzowania zasad, wciąż wielu z nas zmaga się z trudnościami tych okoliczności. Nic jednak nie łączy tak jak wspólny cel i wyjście do pubu w dobrym towarzystwie. My chcemy zawalczyć i doprowadzić do ponownego spotkania w Nonsesnie!


Przez cały czas działania byliśmy dla Was! Staraliśmy się nieustannie wymyślać nowe atrakcje, wspólnie się bawić w miłej i niemal rodzinnej atmosferze. Wielu z Was było naszymi stałymi bywalcami - choć nowych twarzy nigdy nie brakowało. Nonsens stał się miejscem spotkań przyjaciół i wybornej zabawy!

g96e39ae240cea1d.pngZamknięte drzwi, nie oznaczają niestety "zamkniętego rachunku". Nie tylko więc nie możemy świadczyć Wam usług i gościć Was w naszych progach - musimy jednocześnie opłacać koszty stałe (media, czynsz), które w tych okolicznościach są zabójcze, oraz opłacać zobowiązania sprzed lockdownu.


Zanim pandemia zaczęła zbierać swoje żniwo, przez ostatnie miesiące podjęliśmy działania i przygotowywaliśmy się do ogromnych zmian w naszym Pubie. Wsłuchiwaliśmy się w Wasze uwagi i planowaliśmy całkowicie odświeżyć lokal. W tej chwili zostaliśmy zmuszeni wszystko spauzować, czekając na możliwość wprowadzenia zmian.


Prawdę mówiąc, niczego teraz bardziej nie pragniemy, niż spotkać się z Wami i nalać kufel zimnego piwa!

u65ee6dea19f862d.jpeg


Dlatego zdecydowaliśmy się zakasać rękawy i odpalić projekt. Przygotowaliśmy dla Was szereg nagród, które będziecie mogli odebrać zaraz po otwarciu. Od voucherów na bar po specjalne patronaty! Wybierajcie - dołączając do Nonsesnowej-rewolucji!


s966cff7406d7ae0.png

Co tu dużo mówić - chcemy, by kampania była projektem, nie zwykłą "zbiórką". Dlatego przygotowaliśmy nietuzinkowe i jedyne w swoim rodzaju nagrody! Są wśród nich i takie, dzięki którym zostaniecie zapamiętani na wieczność!


1. #PoProstuBistro - vouchery do wykorzystania na barze:

f8d9a433291b8cc3.png- voucher za 20 złotych - do wydania 30 złotych na barze ( alkohol wysoko % lub pizza )

- voucher za 50 złotych - do wydania 70 złotych na barze ( alkohol wysoko % lub pizza )

- voucher za 80 złotych - do wydania 100 złotych na barze ( alkohol wysoko % lub pizza )2. Nonsenso-merch - ubierz się w Nonsens. T-shirt Nonsesnu z okazji pandemii.


Cena: 80 złotych/szt.

zedcf1076f155261.png3. Tablica dziękczynna - przyłącz się do akcji i podpisz się na specjalnie przygotowanej tablicy w lokalu! Podziękowanie za przetrwanie!


Cena: 25 złotych

acde58f90131f915.png4. Patronat lokalny - wybierz stół w naszym lokalu i zostań jego patronem. Twój pseudonim lub imię na szczycie wybranego stołu. Prestiż nie do podważenia!


Cena: 230 złotych5. Wymyśl sobie drinka - (sam lub przy pomocy naszych barmanów) wymyśl drinka, nadaj mu nazwę i... i już zawsze bądź obecny w naszym menu!


Cena: 50 złotych

h4cc16ad4c9464d5.jpeg

6. Twój Quizz - Ty decydujesz jaki będzie quiz, z czym związany i możesz proponować swoje pytania.


Cena: 65 złotych7. Twoje Karaoke - jeden wieczór, całkowicie zależny od Ciebie: Ty narzucasz repertuar i tylko on będzie dostępny „tego wieczoru”– wieczór podyktowany Tobie!


Cena: 120 złotych8. Twój Nonsens - masz urodziny lub świętujesz w pracy? Taka okazja może się nie powtórzyć! Udostępnimy Ci cały lokal na wyłączność.

Alkohol nie wliczony w cenę. ( po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu ).


Cena: 1500 zł

qb697e6ca8c0837b.png


9. Piwny nonsens - zestaw 2x Piwa Nonsens + szklanka do piwa


Cena: 25 zł

a53e2fafae2552ea.png


10. 2 tygodniowy Kurs Barmański - marzyłeś o zostaniu barmanem? Chciałbyś poznać tajniki za-barowego życia? Nasza ekipa oferuje wyjątkowy kurs barmański w niezwykłej cenie (dostępnej wyłącznie w trakcie kampanii). Na koniec otrzymasz wystawiony przez nasz Pub dyplom. Świetne na początek kariery!


Cena: 200 zł/osoba

cf790fc1ada9b6a3.pngg44009037a081cc3.png

Dzięki, że jesteś z nami! To dla nas wiele znaczy! Jeśli jeszcze nie wybrałeś nagrody - to teraz jest najlepszy czas. My pracujemy dalej i niecierpliwie czekamy, by móc otworzyć dla Ciebie nasze drzwi. Twoje wsparcie może nam w tym bardzo pomóc!

Zachęcamy też do udostępnienia informacji o kampanii w swoich mediach społecznościowych. Im będzie nas więcej, tym weselej!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Offers/auctions 12

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Piwny nonsens
Zestaw dwóch piw Nonsens + szklanka do piwa.Do odbioru na barze po otwarciu lokalu.
25 zł

Sold: 3

Ended
Others
Tablica dziękczynna
Przyłącz się do akcji i podpisz się na specjalnie przygotowanej tablicy w lokalu! Podziękowanie za przetrwanie!
25 zł

Sold: 6

Ended
Others
Wymyśl sobie drinka
 (sam lub przy pomocy naszych barmanów) wymyśl drinka, nadaj mu nazwę i... i już zawsze bądź obecny w naszym menu!
50 zł

Sold: 3 out of 10

Ended
Others
Twój Quizz
Ty decydujesz jaki będzie quiz, z czym związany i możesz proponować swoje pytania.
65 zł
Ended
Others
Nonsenso-merch
Ubierz się w Nonsens. T-shirt Nonsesnu z okazji pandemii.(do odebrania na barze po ponownym otwarciu lokalu)
80 zł

Sold: 2 out of 40

Ended
Others
Twoje Karaoke
Jeden wieczór, całkowicie zależny od Ciebie: Ty narzucasz repertuar i tylko on będzie dostępny „tego wieczoru”– wieczór podyktowany Tobie!
120 zł
Ended
Others
Kurs Barmański
Marzyłeś o tym, by zostać barmanem? Chciałbyś poznać tajniki za-barowego życia? Nasza ekipa oferuje wyjątkowy, trwający 2 tygodnie kurs barmański w ni...
200 zł
Ended

Donations 21

#B
#poprostu bistro
J&
Jula i Kacpi
100 zł
AW
Aneta Worska
100 zł
CF
Cypi
50 zł
 
Hidden data
50 zł
MR
Malwina Rodak
50 zł
DL
Daria Lange
50 zł
 
Hidden data
50 zł
AP
Agnieszka Pietkiewicz
See more

Comments 2

 
2500 characters