id: bvwunv

Wymarzony sprzęt

Wymarzony sprzęt

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 179 443 fundraisers and raised 1 233 482 631 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam serdecznie, przedmiotem zbiórki jest moja wymarzona karta graficzna która pozwoli mi spełnić się na podłożu artystyczno/hobbystycznym. Zbieram na nią ponieważ nie mam możliwości pracy gdyż natłok nauki spoczywający na moich barkach jest ogromny, a potrzebuje jej, gdyż liczę, że pozwoli mi rozwijać moją pasję która zapewni mi w przyszłości wymarzoną pracę.

Możliwość rozwoju

Możliwości tej karty spowodują, że moje hobby, a jednocześnie pasja -programowanie oraz grafika komputerowa będą mogły przejść na wyższy poziom.

Przyszła praca

Rozwój który umożliwi mi ten sprzęt pozwoli mi na większe szanse znalezienia w przyszłości wymarzonej pracy związanej z informatyką.

Prośba o pomoc

Ta karta to ostatnia rzecz którą potrzebuje na skompletowanie mojego komputera. Jest naprawdę droga dlatego zwracam się do was.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!