id: bydrbn

Dajmy Polsce szansę na ocalenie produkcji wózków dziecięcych!

Dajmy Polsce szansę na ocalenie produkcji wózków dziecięcych!

Our users created 1 187 957 fundraisers and raised 1 250 084 884 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nazywam się Piotr Wita i wózkami dziecięcymi interesuję się od około 8 lat. Zafascynowało mnie to, że w tej dziedzinie gospodarki Polacy są liderem w Europie. Niestety w obecnej sytuacji nie dzieje się w tej branży najlepiej. Jedną z głównych przyczyn jest zalew rynku produktami wytworzonymi w Azji. 

Zawsze marzyłem, żeby moją pracą wspierać polskie przedsiębiorstwa produkujące w Polsce, a nie zagraniczne korporacje. Od kilku lat piszę artykuły do czasopisma „Branża Dziecięca” na temat wózków, podkreślając unikatowe kompetencje rodzimych producentów. Nigdy za to nie brałem honorarium. Teraz przyszedł czas na kolejny krok – wydanie książki, która podniesie świadomość zarówno wśród profesjonalistów z branży, jak i konsumentów.  Niestety wydanie książki to duży koszt. Oprócz kosztów oczywistych związanych z fizycznym wydaniem książki dochodzą jeszcze setki godzin mojej pracy, a żeby poświecić się pisaniu książki muszę zaniedbać pewne obszary mojej pracy zarobkowej. Dlatego postanowiłem zorganizować zrzutkę.

Postanowiłem więc wydać książkę, która ma na celu podniesienie świadomości zarówno osób z branży, takich jak dystrybutorzy wózków, jak i konsumentów końcowych. Podniesienie świadomości, że ich wybory mają znaczenie czy zachowamy produkcję w Polsce, czy będziemy popadać w uzależnienie od produktów sprowadzanych z zagranicy, w szczególności z dalekiej Azji.

Książka jest już na zaawansowanym etapie prac. Ukaże się bez względu na to czy pieniądze uzbieram na zrzutce.pl czy będę musiał wyłożyć na jej wydanie własne oszczędności. Jeśli nie uzbieram wystarczającej kwoty to wydam książkę po kosztach. Jeśli uzbieram odpowiednią sumę książka będzie wydana w lepszej jakościowo formie, będzie mnie stać, aby opłacić profesjonalnych redaktorów oraz oczywiście będę mógł sam poświęcić więcej czasu na dopracowanie książki. Chciałbym również, aby cena książki była niewielka, gdyż ma ona nieść wiedzę i poszerzać świadomość jak największej liczby osób i aby ten cel spełnić powinna być tania i łatwo dostępna. Zrzutka ma mi umożliwić realizację tego celu. Każdy, kto wesprze zrzutkę kwotą minimum 50 zł i wyśle dane do wysyłki na adres email [email protected] z dopiskiem „zrzutka - książka” otrzyma ode mnie egzemplarz książki po jej wydaniu z osobistymi podziękowaniami. Książkę planuję wydać w miesiącach letnich 2024 roku. 


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 9

MN
Michał Niemczyk
100 zł
SP
Bartłomiej Kluba
500 zł
 
Hidden data
100 zł
Beata
100 zł
MM
X xx
50 zł
LS
Lamia Stańczyk
50 zł
Sławek
100 zł
PS
Paulina
20 zł
EL
Ela
100 zł

Comments 2

 
2500 characters