id: c4yzwa

Kulinarne doznania na Zanzibarze

Kulinarne doznania na Zanzibarze

Our users created 1 178 859 fundraisers and raised 1 232 506 456 zł

What will you fundraise for today?

Description

Chciałabym przedstawić Wam nasz projekt, który już od pewnego czasu jest w trakcie realizacji. Naszym marzeniem jest stworzenie wyjątkowego miejsca na Zanzibarze, gdzie goście będą mieli okazję skosztować pysznych dań kuchni oEIDgUrIysdVndyh.jpgsJHjQN4QHeJDueAH.jpgkcz5le5SVfgF3lUe.jpgTanzańskiej oraz delektować się pięknym widokiem na Ocean Indyjski. Niestety, ze względu na brak wystarczających środków finansowych, nie udało nam się dotychczas zrealizować naszych planów w pełni.

Jako, że sytuacja ekonomiczna nie jest łatwa dla wielu z nas, zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie naszej inicjatywy poprzez zrzutkę pieniędzy. Potrzebujemy 15 milionów szylingów tanzańskich, aby dokończyć budowę i uruchomić naszą restaurację.

Zapewniamy, że nasz projekt jest bardzo solidny i przemyślany, co potwierdzają już zrealizowane etapy budowy. Chcemy, aby każdy gość poczuł się u nas wyjątkowo, dlatego stawiamy na wysoką jakość usług oraz miłą atmosferę. Wierzymy, że nasza restauracja stanie się wspaniałym miejscem na kulinarne wojaże po Tanzanii.

Wszystkich, którzy zechcą nas wesprzeć, zapraszamy do współpracy. W ramach wdzięczności oferujemy między innymi możliwość rezerwacji stolika w naszej restauracji z rabatem czy specjalne menu dla osób, które wsparły nasz projekt.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat naszej restauracji oraz szczegóły dotyczące zrzutki pieniędzy. Razem możemy zrealizować nasze marzenie o pięknej restauracji na Zanzibarze!

Serdecznie pozdrawiamy,s8huq9K9nKkl0Tk6.jpg

Renatha Julius i zespółI5gx2LWQuzzh8lsB.jpg0uNUYgRtgqcb17ZN.jpgyf6W5mEwPwCelmUn.jpgzuU8V4nFsCExRBLr.jpg

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 2

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!