id: c5p8d7

Lot Motolotnią w Chrcynnie

Lot Motolotnią w Chrcynnie

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 432 fundraisers and raised 1 218 366 387 zł

What will you fundraise for today?

Description

Motolotnia Chrcynno

Fascynujesz się lotami powietrznymi? Jeśli tak to masz niepowtarzalną okazje wypróbować ultra lekki statek powietrzny jakim jest motolotnia. Jest ona zbudowana ze skrzydła i podwieszonego do niego wózka z napędem w którym będzie miejsce dla ciebie i pilota. Wzbijając się ku niebu w twoim ciele uwolni się spora dawka adrenaliny, będzie to wspaniałe odczucie! Nad bezpieczeństwem lotu będzie trzymał pieczę profesjonalny pilot, który spędził w powietrzu tysiące godzin. Przed startem zapoznasz się z budową motolotni i przebiegiem lotu. Pilot odpowie Ci na każde pytanie! Następnie odziejesz się w kask i zostaniesz mocno przypięty i rozpoczniesz swoją podniebną przygodę. Poczujesz bliski kontakt z błękitną przestrzenią, a pod nogami malownicze krajobrazy. Wystartujesz z lotniska, które znajduje się miejscowości Chrcynno. Pamiętaj o aparacie bądź kamerze, aby uwiecznić te wyjątkowe chwile. Motolotnia jest w stanie rozwinąć prędkość 85 km/h - 110 km/h. Nie trać więcej czasu i realizuj swoje marzenia!

Dlaczego motolotnia w Chrcynnie?

  • Wyjątkowa zabawa dla każdego
  • Bliski kontakt z przestrzenią powietrzną
  • Niepowtarzalne krajobrazy
  • Doskonały prezent na każdą okazję
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!