id: c6yzvv

Marzenie siostry - kuchenka gazowa i dokończenie remontu kuchni

Marzenie siostry - kuchenka gazowa i dokończenie remontu kuchni

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 167 063 fundraisers and raised 1 214 289 559 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani ❤

Zwracam się z gorącą prośbą o pomoc dla rodziny mojej siostry. Siostra mieszka z mężem i 3,5 letnim Kubą w 1 - pokojowym mieszkaniu komunalnym w Suchej Beskidzkiej. Obecnie siostra straciła pracę z powodów zdrowotnych, ale stara się o nową. Mój szwagier jest w trakcie starania się o rentę. Chwilowo są w bardzo ciężkiej sytuacji finansowej, która, jak mamy nadzieję, wkrótce się unormuje. Niestety w styczniu jedynym dochodem będzie zasiłek z mops w kwocie 160 zł, oraz 500+, co nie wystarczy nawet na bieżące potrzeby.

Siostra, jeszcze pracując, rozpoczęła skromny remont, a raczej odświeżenie kuchni. Wiem, że jej marzeniem jest nowa kuchenka, "żeby móc upiec pierniczki Kubusiowi". Stara kuchenka, z drugiej ręki, jest w tragicznym stanie. Piekarnik zepsuł się ponad rok temu, na płycie działa praktycznie jeden palnik.

Bardzo chciałabym spełnić marzenie siostry, bo niestety sama go nie mogę zrealizować. Koszt takiej kuchenki to ok. 1100 - 1200 zł. Wiem, że chciałaby też dokończyć remont kuchni, oraz że brakuje im na bieżące potrzeby w styczniu - lutym. Proszę, jeśli możecie to pomóżcie mi zrobić jej niespodziankę i zrealizować jej marzenie oraz wspomóc ja w bieżącym życiu na początku Nowego Roku. Siostra leczy się od lat na depresję, ale jest bardzo dzielna i chciałabym zobaczyć jej uśmiech na widok wymarzonej kuchni.

Życzę Wam wszystkim wszystkiego dobrego w 2020 roku!!! ❤

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!