id: c8ky6r

Wyprawka dla małego Łukasza.

Wyprawka dla małego Łukasza.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 318 fundraisers and raised 1 218 111 387 zł

What will you fundraise for today?

Description

Pilnie potrzebna jest wyprawka dla maluszka. Jego mama, Kasia jest sama i uboga. Nie stać ją na podstawowe potrzeby dla synka: kosmetyki, pampersy, chusteczki, kaszki. Ubranka, kocyki i inne tego typu rzeczy są zbierane na bieżąco od ludzi chętnych do pomocy. Niestety ciągle jest problem z bieżącymi wydatkami. Dziewczyna ma problem bo jest sama. Patologiczni rodzice nie żyją od paru lat, sama próbuje żyć należycie. Po zajściu w ciążę jej partner odszedł, uciekł przed obowiązkami. Pomóż mi ją wesprzeć. Znam ją od dziecka. To jest naprawdę fajna dziewczyna, która dostała kopniaka i potrzebuje nie wielkiej pomocy. Ta zrzutka może chociaż na jakiś czas zabezpieczyć ją i jej synka Łukaszka. Można zrobić zapas najpotrzebniejszych rzeczy. Dla nas to drobny gest za który, 23 letnia Kasia będzie niewiarygodnie wdzięczna.

Malec urodził się 12go grudnia br. Cała ciąża była pod wielkim znakiem zapytania z powodu bardzo drobnej postury Kasi i jej kondycji fizycznej. Dzięki stałej opiece lekarskiej i ciągłych pobytach w szpitalu udało się wytrwać do końca i malec urodził się bez problemów, drobniutki ale zdrowy.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.