id: c9pxx2

Warsztat motocyklowy

Warsztat motocyklowy

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 170 403 fundraisers and raised 1 219 739 359 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam . Mam zamiar założyć warsztat motocyklowy i potrzebuję pieniędzy na start . Siedzę sporo już w temacie ,już czytałem sporo na temat dofinansowań i można dopiero mieć gdy ma się status bezrobotnego od 2 lat ,a coś takiego można uzyskać dopiero po 18 roku życia ,co u mnie jest problemem ,bo mam 16 . Robię już przy motocyklach trochę i przy motocyklach Enduro/cross potrafię zrobić praktycznie wszystko zaczynając od regulacji gaźnika ,regulacji luzów zaworowych ,przez zawieszenie przód/ tył aż po silniki dwusuwowe i czterosuwowe . Potrzebuję pieniędzy na narzędzia i na remont garażu jeżeli się uzbiera choćby 40% kwoty to zakładam firmę i biorę się za robotę legalnie . Warsztat motocyklowy jest moim marzeniem , czymś co chciałbym osiągnąć ,motocyklami interesuję się od dziecka , mechaniką też ,zawsze lubiłem coś rozbierać i mnie ciekawiło jak co działa . Na nagraniu widać jak ładnie chodzi jeden z motocykli po remoncie u mnie . Dziękuję za każdą wpłatę każdemu.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!