id: caj6sn

Wsparcie działalności Grzegorza Brauna

Wsparcie działalności Grzegorza Brauna

409 050 zł 
from 90 000 zł
454%
106 days left
6127 
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Updates5

 • Zwracacie Państwo nam uwagę, aby usunąć z opisu naszej zrzutki akapit odnośnie niezakończonej weryfikacji. Faktycznie, ten zapis pochodzi z okresu pierwszych dni naszej akcji, gdy trwał okres weryfikacji naszej Fundacji jako organizatora zbiórki i jest już dawno nieaktualny. Podjęliśmy próbę korekty tego dziś mylącego fragmentu ale jak się okazuje, nie jest to możliwe ponieważ regulamin stanowi, iż: "Dla zrzutki promowanej/zweryfikowanej nie jest możliwa edycja opisu zrzutki. Możesz skorzystać z opcji aktualność, aby dodać informacje o zrzutce."


  Wobec powyższego, zgodnie z regulaminową sugestią, odnosimy się do tego dziś niepotrzebnego fragmentu w aktualności.

  Read more
 • Został uruchomiony na FB profil Norymberga 2.0: https://www.facebook.com/Norymberga2

  Jest to jedno z kilku przygotowywanych narzędzi, które będzie informowało o przebiegu projektu. Niebawem będzie upubliczniona strona www, która umożliwi bezpośredni kontakt i współpracę z zespołem organizacyjnym Norymberga 2.0.


  Codziennie odbywają się kolejne narady różnych gremiów zaangażowanych w przygotowanie wielu obszarów i procesów organizacyjnych. Na przykład wczoraj odbyło się spotkanie w gronie 7 osób, z udziałem Pana posła Grzegorza Brauna, ws projektowanej Poselskiej Komisji Śledczej [PKS]. To wymagające i ważne wyzwanie.


  Rośnie grono osób uczestniczących w pracy nad poszczególnymi elementami projektu Norymberga 2.0. Dziś mamy zaangażowanych już blisko 30 specjalistów, ekspertów i działaczy.


  Wkrótce opublikujemy kolejne informacje. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za pomoc finansową i życzliwość!


  Zespół Norymberga 2.0.


  Read more
 • Konferencja w sprawie projektu NORYMBERGA 2.0 Grzegorza Brauna, czyli działań służących gromadzeniu użytecznych procesowo dowodów przestępstw i zbrodni popełnianych w zw. z COVID-19.  Read more
 • Grzegorz Braun na Twitterze:

  ;-) Serdeczne Bóg zapłać! W najbliższych dniach wraz z zespołem prawników przedstawię projekt spożytkowania tych zasobów na działania służące gromadzeniu użytecznych procesowo dowodów przestępstw i zbrodni popełnianych w zw. z COVID-19 - projekt pod roboczą nazwą: NORYMBERGA 2.0


  Źródło: https://twitter.com/GrzegorzBraun_/status/1439557127358517248

  Read more
 • Jak donosi portal wpolityce.pl Prokuratura Okręgowa w Warszawie błyskawicznie podjęła decyzję o wszczęciu śledztwa przeciw Grzegorzowi Braunowi.

  Tak więc Grzegorza Brauna czekają kolejne trudne dni i tygodnie. Pojawia się perspektywa poniesienia dodatkowych kosztów na obsługę prawną w zderzeniu z "wymiarem sprawiedliwości".


  Zatem zbiórka jest NADAL OTWARTA aby umożliwić zgromadzenie środków w możliwie nawiększym stopniu na wsparcie publicznej działalności Grzegorza Brauna! On walczy za nas wszystkich.


  Źródło: https://wpolityce.pl/kryminal/566694-nasz-news-wszczeto-sledztwo-ws-brauna

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Poseł Grzegorz Braun w dniu 16 września 2021 po raz kolejny został wykluczony z obrad Sejmu. Została nałożona na niego przez Prezydium Sejmu RP także najwyższa możliwa kara finansowa, w łącznej monstrualnej wysokości ponad 60 tys. złotych (sic!). Została rozpętana na niego nagonka mająca na celu zniszczenie jego wizerunku. Jednak w oczach większości polskich patriotów Grzegorz Braun pozostaje najbardziej wiarygodnym, najbardziej pracowitym, najbardziej aktywnym i odważnym posłem.


Jest zmorą większości sejmowej i tzw. totalnej opozycji, stąd ta bezprecedensowo wysoka kara nałożona na niego przez Prezydium Sejmu, która jest próbą utrudnienia i ograniczenia jego parlamentarnej i publicznej aktywności.


Nie pozwólmy na to! Nie bądźmy obojętni na to, co spotkało człowieka walczącego z tak wielką determinacją o nasze prawa i naszą wolność!


Celem zbiórki jest zgromadzenie funduszy, które pozwolą na wsparcie publicznej działalności Grzegorza Brauna, jakże ważnej w tym krytycznym okresie dla Polski i Polaków.


Wpłat wspierających jego publiczną działalność można dokonywać za pośrednictwem Fundacji Osuchowa również tą drogą zwłaszcza dla osób z zagranicy:

T-Pay https://secure.tpay.com?id=23014&description=Darowizna%20-%20wsparcie%20dla%20Grzegorza%20Brauna

PayPal https://www.paypal.com/donate?hosted_button_id=Z8NUBUVJ3WF5N

IBAN PL57 1140 1889 0000 5757 7200 1008

BIC BREXPLPWXXX


Pokażmy, że stoimy #MuremzaBraunem


UWAGA: ponieważ wiele osób dopytuje o status zbiórki "niezweryfikowanej" uprzejmie informujemy, iż proces weryfikacji trwa i wymaga zaksięgowania na koncie zrzutki.pl przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł. Przelew ten został wysłany przez Fundację Osuchowa w piątek 17 września po południu i będzie zaksięgowany na koncie odbiorcy po zakończeniu weekendu, czyli w najbliższy poniedziałek 20 września, co da podstawy do zakończenia procesu weryfikacji. Prosimy o cierpliwość!


W uzupełnieniu należy dodać, że regulamin zrzutka.pl sprawia, że organizator nie może pobrać zgromadzonych pieniędzy, jeśli nie przeprowadzi skutecznie procesu weryfikacji.The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Contributors 6127

 
Hidden data
140 zł
 
Hidden data
20 zł
J
Juliusz
50 zł
PZ
Paweł Zań
50 zł
AK
Adam Kempa
500 zł
 
Hidden data
190 zł
 
Hidden data
50 zł
KM
Kamil
20 zł
 
Hidden data
30 zł
 
Hidden data
hidden
See more

Comments 528

 
2500 chars
 • SN
  Stanisław Nowak

  Proszę o osądzenie ludobójców

  20 zł
 • M
  Mariusz

  Grzegorz Braun-Polityk Wyklęty.Cała Konfederacja a zwłaszcza Pan możecie liczyć na mój głos w wyborach.Jesteście ostatnią nadzieją dla Polski.Mam nadzieję,że się nie zawiodę.ZPB+

  150 zł
 •  
  Anonymous user

  Na wsparcie dobrej sprawy

  50 zł
 • J. Kaczka

  Nie odpuść nigdy Niedzielskiemu bandycie.

  70 zł
 • SPP-SF ordyniec

  miliooon na NORYMBERGE 2.0. ! Pomożmy rozliczyć zbrodniarzy.

 • See more

Our users created

750 814 whip-rounds

and collected

540 017 523 zł

What are you collecting for today?