id: cay3gd

Julka pies z połamanym kręgosłupem - zbieramy na operację by znów mogła chodzić

Julka pies z połamanym kręgosłupem - zbieramy na operację by znów mogła chodzić

Our users created 1 168 421 fundraisers and raised 1 216 614 533 zł

What will you fundraise for today?

Updates2

 • Witajcie,\n\n26.08.2016 r. Dwie dobre duszę zawiozły Julię do Wrocławia tak jak uzgodniono z lekarzem który miał przeprowadzić operację. Julii wykonano rezonans niestety na jej nieszczęście badanie wykazało całkowite przerwanie rdzenia kręgosłupa i wyrok: operacji nie będzie :-(\nWszyscy zaangażowani w życie Julii są zdruzgotani tą wiadomością :-(\nTeraz by Julia mogła się poruszać niezbędna jest rehabilitacja i wózek na którym mogłaby się poruszać.\nWszelkie zebrane pieniążki zostaną w pełni wykorzystane dla podopiecznej Julki.
  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Nowe wieści w zakładce: aktualności

Badanie rezonansu, które zostało przeprowadzone 26.08.2016 r. wykazało całkowite przerwanie rdzenia kręgosłupa. Operacji nie będzie. Zbieramy na rehabilitacje i wózek.

Aktu­­a­li­­zacja: operacja możliwa już w najbliższy piątek tj. 26/08/16 (więcej info­r­macji w zakładce aktu­­a­l­ności), brakuje nam pieniążków :-( Kto pomoże ocalić Julkę przed kale­c­twem? mamy malutko czasu :-(

Julka to bezdomny pies, miesz­kała w pusto­­­­­­­­­­stanie. Sunia była doka­­­­­­­­­r­maina przez okoli­­­­­­­­­cz­nych miesz­kańców, głównie przez jedna panią...jednego fera­­­­­­­­­l­nego dnia psiak tak ucie­­­­­­szył się na widok pani karmi­­­­­­­­­­cielki, że nie patrząc na miejsce w którym stoi, szła przed siebie spadając z balkonu.

Skutek: złamany kręgo­­­­­słup a co za tym idzie niedo­­­­­­­­­wład tylnych łapek :-(

Julia jest pod opieką Fundacji Azyl.

Link do wyda­­­­­­rzenia: https://www.facebook.com/events/331593227175978/?active_tab=posts

Julka by znów mogła chodzić jest niezbędne prze­­­­­pro­­­­­wa­­­­­dzenie operacji, której koszt jest szaco­­­­­wany na kwotę: 3000 zł

Wiem, że jest wiele potrze­­­­­bu­­­­­ją­­­­­cych istot na tej Ziemi, ciągle nasuwa się pytanie komu jest bardzie potrzebna pomoc...

Gdyby każdy z nas wpłacił chociaż symbo­­­­­liczną złotówkę to mogli­­­­­byśmy razem osią­­­­­gnąć cel.

Julka liczy na Państwa, razem możemy więcej :-) <3

Julka nie ma swojego czło­­­­­wieka, domku a teraz nawet zdrowia :-(

Nie zawiedźmy jej <3

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 17

 
User unregistered
207 zł
 
Hidden data
104 zł
MO
69 zł
 
Hidden data
57 zł
 
Hidden data
54 zł
DM
Dorota Michalska
52 zł
MA
Mateusz
50 zł
IJ
iza johansson
32 zł
GW
32 zł
 
grażyna nowak
32 zł
See more

Comments 4

 
2500 characters
 • Wioletta Rejniak

  Dziękuję z całego serca kolejnym dobrym duszom za wpłaty :-) to wszystko dla Julii by miała lepsze życie i większą szansę na dom :-)

 • grażyna nowak

  Operacja Julki byłaby możliwa już w najbliższy piątek !!!\n\nWcześniej, o godzinie 12:00 Julka miałaby zrobiony tomograf. Podobno mają najnowocześniejszy w Polsce.\nKoszt tomografii 550-800zł w zależności od wagi (niestety nie potrafiłam podać precyzyjnie jej wagi, dlatego cena jest przybliżona). Koszt zabiegu 2000-2500zł.\nPan doktor przyjechałby specjalnie z urlopu, żeby zoperować Julkę, bo też poruszyła go jej historia.\n\nTeraz dwa pytania: czy damy radę zebrać potrzebna kwotę i czy znajdzie się ktoś, kto z Julcią w piątek pojedzie do Wrocławia ?\nBłagam, rozsyłajcie zawiadomienia do znajomych, znajomych znajomych i każdego, kto mógłby wpłacić choćby złotówkę.\nDrugiej szansy Julka nie będzie miała.\n\nJeśli możesz, pomóż nam ją uratować:

 • Wioletta Rejniak

  Dziękujemy z Julką za kolejne wpłaty Dobroczyńcom :-) ❤

 • Wioletta Rejniak

  Dziękuję w imieniu Julki każdemu z osobna za wpłatę ❤