id: cbdkrp

Na założenie własnej firmy

Na założenie własnej firmy

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 170 357 fundraisers and raised 1 219 667 535 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witaj! Jestem 17-nastoletnią uczennicą liceum ogólnokształcącego. Za rok kończę szkołę średnią i zaczynam prawdziwe, dorosłe życie. Mam kilka planów odnośnie swojej pracy, zarobków i tak dalej.. Długo szukałam drogi, którą mogłabym podążać po ukończeniu szkoły i wpadłam na genialny pomysł założenia swojej działalność! Ale z racji tego, że po liceum chciałabym oczywiście pójść na studia to zarabianie na siebie, codzienne wydatki, studia i do tego na otworzenie i rozwijanie swojej firmy nie byłoby możliwe.. Dlatego proszę wszystkich, którzy dotrwali do końca o wpłacenie kilku groszy na mój rozwój i mam nadzieje, rozwój mojej firmy. Jeśli to wszystko się uda to dzięki wam! Będę naprawdę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!