id: ce86cw

pomoce w opiece nad zwierzętami - leczenie Andrzejka

pomoce w opiece nad zwierzętami - leczenie Andrzejka

Our users created 1 188 453 fundraisers and raised 1 251 383 082 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie!


Na co dzień mieszkamy w naszym domu z 13 kotami i 4 psami, ale pomieszkują też z nami zwierzaki "przed adopcyjne". Większość z nich ma już grubo ponad 12 lat i zaczęły się problemy zdrowotne.

Gienia przyjmuje codziennie leki na tarczycę, Leon ma chore nerki i musi oprócz leków dostawać karmę dla "nerkowców", a Bogdan boryka się z niedowładem tylnych łapek.

Dzisiaj największy problem mamy ze zdrowiem naszego nowego domownika Andrzeja. Jest to młody, radosny kocurek (na zdjęciach) dotknięty hipoplazją móżdżku i fipem. Walkę z chorobą zaczynamy wygrywać (!!!), ale koszty terapii i diagnostyki nas przerastają.

Dlatego jesteśmy zmuszeni prosić Was o wsparcie. Każdy grosz pomoże nam w walce o zdrowie i lepsze życie naszych podopiecznych.


Dziękujemy za pomoc i życzliwość.


Pozdrawiamy.

Beata z Marcinem oraz Gienia, Agata, Kosta, Miłosz, Czarnota, Bonifac, Bogdan, Hollywood, Malina, Leon, Andrzejek, Gucio i Zbój, a także Mania, Sonia, Frida i Bobek.


P.S.

Reszta trzódki na szczęście (odpukać) ma się dobrze, ale i tak od czasu do czasu przyplącze się jakiś koci katar, choroby uszu, czy przyzębia i wizyta w gabinecie lekarskim jest nieunikniona, a to 25 km w jedną stronę.

No i kto ma zwierzaki w domu ten wie, że trzeba je regularnie odrobaczyć, odpchlić i chronić przed kleszczami, zapewnić czyste kuwety, piasek i pełną miskę.There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 10

AM
anna
100 zł
IG
Iwona Gumieniak
100 zł
KA
Kasia
50 zł
DW
Dorota Warpechowska
300 zł
BM
Terlikosia
20 zł
KM
Kazimierz
70 zł
 
Hidden data
100 zł
MP
Martyna
20 zł
IW
Iwona
20 zł
 
Hidden data
20 zł

Comments 2

 
2500 characters