id: cej8nu

Plecaki #Uniters dla ratowników na linii frontu!

Plecaki #Uniters dla ratowników na linii frontu!

Our users created 1 189 446 fundraisers and raised 1 253 257 935 zł

What will you fundraise for today?

Description

Pomóż nam zakupić i dostarczyć kolejne 10 specjalistycznych plecaków #Uniters medykom, którzy codziennie ryzykują swoje życie, ratując życia na linii frontu.


Nasza fundacja działa na rzecz Ukrainy od 2014 roku, zawsze dążąc do pomocy w najważniejszych momentach. Wysłaliśmy już ponad 60 000 indywidualnych apteczek IFAK dla żołnierzy. Teraz przyszedł czas na plecaki ratujące życie!

MENQpkDi41m8pUXN.jpg

Plecak UNITERS to efekt współpracy naszego zespołu medyków oraz doświadczonych paramedyków z Ukrainy i Europy. Każdy szczegół - od zawartości, przez wagę, aż po jego ergonomiczny design i rozmieszczenie wewnętrznych przegródek - został dokładnie przemyślany i stworzony przez nasz zespół #Uniters 👏🏻, wspólnie z doświadczonymi medykami.


Na froncie każda sekunda ma kolosalne znaczenie. Decyduje o życiu lub śmierci rannych żołnierzy. Nie mamy wpływu na czas, ale możemy dostarczyć narzędzia, które pozwalają ratownikom działać błyskawicznie i skutecznie już na polu walki.


Do najczęstszych przyczyn zgonów na polu walki zaliczają się krwotoki z kończyn (60%), odma prężna (33%) i niedrożność dróg oddechowych (6%).


Zawartość specjalistycznych plecaków #Uniters ma wszystkie potrzebne narzędzia, by w tych przypadkach nadać najbardziej skuteczną pomoc, umożliwia nawet przeprowadzenie drobnych operacji, co znacząco zwiększa szanse na przeżycie, szczególnie w sytuacjach krytycznych.Koszt jednego plecaka wynosi od 9000 do 15000 złotych w zależności od dostępności i marki towarów wchodzących w skład plecaka, ale dla nas to więcej niż tylko liczby. To szansa na uratowanie życia i bezpieczeństwo tych, którzy są tarczą obronną dla całego świata!


Dołącz do naszej zbiórki i wspólnie z nami spraw, że te plecaki trafią w odpowiednie ręce. Każda złotówka ma ogromne znaczenie. Razem możemy zdziałać niesamowite rzeczy! 💪💙 #Uniters #dlaUkrainy


Jak się sprawują na froncie?
Nasze działania na bieżąco można śledzić na Facebooku i Instagramie.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 2

OK
Olha Kuchma
100 zł
NK
Nika
50 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!