id: cmfuwf

Usg dla Schroniska Psie Pole

Usg dla Schroniska Psie Pole

Our users created 1 187 785 fundraisers and raised 1 249 586 862 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zbieramy środki na zakup aparatu Usg dla naszych podopiecznych w Schronisku Psie Pole w Racławicach oraz mamy nadzieję na spełnienie się marzenia - zebranie pieniędzy i zakup Rtg

Witamy bardzo serdecznie na naszej zbiórce na zakup aparatury tak niezbędnej w naszym schronisku.

Jesteśmy schroniskiem, które od kilku lat przyjmuje zaniedbane, bezdomne zwierzaki. Nierzadko trafiają one do nas w opłakanym stanie. Nie znamy ich przeszłości, informacje o ich zdrowiu weryfikujemy wykonując badania.

Dzięki Państwa ofiarności, w ubiegłym roku, zakupiliśmy analizator biochemiczny. Od tego czasu setki zwierząt miały wykonane badania biochemiczne krwi, które znacznie ułatwiły sprawną i szybką diagnostykę.

Całkiem niedawno, dzięki Państwa wsparciu, zakupiliśmy także analizator do badania moczu. To urządzenie bardzo wspomaga naszą diagnostykę tak w zakresie podstawowego badania moczu jak i pomaga szerzej zobrazować układ moczowy i możliwe choroby u naszych zwierzaków.

Staramy się zapewnić zwierzakom jak najlepszą opiekę w tym diagnostykę, ale bez odpowiedniego sprzętu nie jesteśmy w stanie działać i diagnozować ich tak dobrze jak byśmy chcieli.

Obecnie zbieramy pieniądze na zakup Ultrasonografu. Poprzedni USG, którym dysponowaliśmy był już bardzo wiekowy i przestał działać. By dobrze wykonywać naszą pracę i sprawnie diagnozować nasze czworonogi potrzebujemy lepszego, sprawnego urządzenia. Za zebrane pieniądze zakupimy sam aparat USG i dodatkową głowicę.

Naszym marzeniem jest także, by w schronisku pojawił się Rentgen.

Ilość psiaków, które trafia do nas z wypadków i która wymaga natychmiastowej diagnostyki jest spora.

Nierzadko psiaki i kotki, które do nas trafiają po wypadkach komunikacyjnych cierpią.

Prawie każdego dnia zdarzają się sytuacje, że wskazanym jest wykonanie Usg czy Rtg, a tej aparatury nie mamy i wozimy zwierzaki do zaprzyjaźnionych, lepiej wyposażonych lecznic.

Przewożenie ich do zewnętrznych gabinetów w celu wykonania dodatkowych badań wiąże się z cierpieniem i stresem, którego my, osoby mocno skierowane na zwierzęta, bardzo pragniemy im zaoszczędzić.

Bardzo Państwa prosimy o pomoc w zgromadzeniu kwoty potrzebnej na zakup sprzętu. Każda, nawet najmniejsza kwota się liczy.

Jak mówi przysłowie: "Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka"... W naszym przypadku każda złotówka to jeden krok bliżej zapewnienia lepszego diagnozowania i pobytu zwierzaka w schronisku.

Za pomoc z Państwa strony będziemy niezwykle wdzięczni.

Rtg i Usg da nam szansę by skupić się na robieniu badań w samym schronisku.

Nie będziemy musieli jeździć do gabinetów poza nim tracąc czas na podróż i oczekiwanie w kolejkach, narażając zwierzaki na niepotrzebny stres. Te zwierzaki przechodzą już tak wielki stres, że choć trochę będziemy mogli go zminimalizować.

Bardzo prosimy o wsparcie. Ogromnie liczymy na Państwa otwarte serca!

Już teraz dziękujemy ogromnie za każdą wpłatę.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 155

preloader

Comments 12

 
2500 characters