id: cw53a2

Remont STAR 266 z OSP Tymowa

Remont STAR 266 z OSP Tymowa

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 677 fundraisers and raised 1 218 748 364 zł

What will you fundraise for today?

Description

Uratuj "KUBUSIA" Legendarny STAR 266 z naszej jednostki potrzebuje wsparcia. Jedyne takie auto w okolicy. Jego napęd 6x6 pozwalał naszej jednostce gasić pożary w najtrudniejszych sytuacjach w powiecie! Nie straszne były mu bagna, lasy czy pola. Wjeżdżał tam gdzie wiele nowych terenowych aut gaśniczych nie daje rady. Niestety do teraz. Nasz STAR potrzebuje generalnego remontu. Nie chcemy się go pozbywać, ze względu na to jak bardzo pomaga nam szybko działać w trudnych terenach. Od silnika, przez skrzynię biegów, układ elektryczny, układ pneumatyczny po samą zabudowę wymaga remontu. Jest to koszt około 200 tysięcy. Nowe auta, które mają przeznaczenie terenowe często niedorównujące naszemu, to koszt około miliona złotych! Nie chcemy by nasz STAR umarł śmiercią naturalną, gdyż jest dla nas jak bratnia dusza i to dzięki niemu możemy ratować ŻYCIE, ZDROWIE i DOBYTEK ludzki. Bez waszego wsparcia nie będziemy mogli dalej w pełni służyć społeczeństwu.

Pomóż a kolejne pokolenia będą mogły nadal korzystać z naszego "KUBUSIA" Dla waszego bezpieczeństwa.

Serdecznie Pozdrawiamy

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Tymowej
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!