id: czd3n6

Leczenie Kacperka

Leczenie Kacperka

Our users created 1 169 413 fundraisers and raised 1 218 333 433 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kacperek walka z ostrą białaczką limfoblastyczna.


W kwietniu 2023r zauważyliśmy niepokojące objawy u naszego synka Kacperka. Zaczął on kuleć na jedną nóżkę. Po wykonaniu badań stwierdzono u niego ostra białaczkę limfoblastyczna. Nasz synek został pacjentem oddziału Onkochematologii w Klinicznym Wojewódzkim szpitalu nr2 w Rzeszowie.


Po postawieniu diagnozy natychmiast rozpoczęto leczenie sterydowe i chemioterapię. Kacperek systematycznie ma pobierany szpik kostny i płyn mózgowo rdzeniowy, przez co jest bardzo często znieczulany.Przeprowadzono u niego operację polegająca na założeniu wkłucia centralnego tzw. Broviac, który jest cewnikiem połączonym z centralną żyłą wchodząca do serca. Wiąże się to z zapewnieniem mu jak największej sterylności 


Diagnoza i choroba naszego synka nas załamała, a życie przewróciło się do góry nogami.Żeby zapewnić naszemu dziecku jak najlepszą opiekę, jedno z rodziców musiało zrezygnować z pracy zawodowej. Wiemy że przed nami długa droga, ale nie poddajemy się.


Kacperek jest radosnym, ruchliwym i ciekawym świata dzieckiem. Lubi zabawę autkami, malować kredkami i farbkami. Bardzo lubi słuchać muzyki do której często tańczy i śpiewa.


Bardzo prosimy o pomoc dla Kacperka. Wasze wsparcie finansowe jest dla nas bardzo cenne i zapewni nam niezbędną pomoc w procesie leczenia naszego synka.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 112

preloader

Comments 11

 
2500 characters