id: dcetd6

Pokój rodzeństwa :)

Pokój rodzeństwa :)

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 186 979 fundraisers and raised 1 247 863 008 zł

What will you fundraise for today?

Description

Remont I urządzenie pokoju dla wspaniałego rodzeństwa :)

Witamy! Zorganizowaliśmy zżutkę na remont pokoju naszych dziaciaków, I mam nadzieję, że z waszą pomocą nam się to uda. Pokoj dla 6 letniego starszego brata - jak to dumnie brzmi! I 1,5 rocznej siostrzyczki vel Didi ( jak siorka Dexter 'a :-p ) Chcielibyśmy by było to ich ulubione miejsce w domu - ich azyl, z mnóstwem książek, zabawek, z wygodymi łóżkami. Takie w którym będą mogli do woli żądzić I harcować ale i również porządnie się wyspać. Dbamy o to by wyrośli na mądrych, pełnych empati dorosłych ludzi. Takich ktorych I wy zyczylibyscie sobie kiedys dla swoich dzieci na ich drodze. Luźny temat, trudno prosić. Jak się nie uda to również dojdziemy do celu i zrobimy im remont Tyle, ze duzo pozniej a szkoda tracic czasu- dzieciństwo jest tak krótkie! Dziękujemy!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.