Zasiej dobro z Fundacją po Ludzku
Zasiej dobro z Fundacją po Ludzku
Our users created 1 287 668 fundraisers and raised PLN 1,516,132,656
What will you fundraise for today?
Description
Pomaganie wcale nie musi być poważne i smutne – może być też pełne uśmiechu i nadziei. Dlatego tworzymy Fundację po Ludzku, by w prosty, zwyczajny, ale piękny sposób zmieniać życie innych.
Chcemy odwiedzać hospicja, domy opieki, domy dziecka i szkoły, gdzie będziemy organizować warsztaty, które wniosą radość w codzienność. Będziemy zbierać rzeczy i pieniądze dla rodzin w potrzebie, a kiedy ktoś będzie walczył z chorobą – staniemy obok, by dodać sił w tej walce.
Być po ludzku to znaczy być blisko – wysłuchać, podać rękę, pomóc w codziennych sprawach, a czasem po prostu być obok.
Każda wpłata, nawet najmniejsza, to iskierka dobra, która może zapalić wielki płomień nadziei. Każda złotówka pomoże nam ruszyć z miejsca – stworzyć stronę fundacji, zacząć prężnie działać i jak najszybciej dotrzeć do tych, którzy czekają na pomoc.
💛 Dołącz do nas. Bo dobro najlepiej smakuje wtedy, kiedy dzieli się je z innymi.

There is no description yet.
Create a tracking link to see what impact your share has on this fundraiser. Find out more.
Create a tracking link to see what impact your share has on this fundraiser. Find out more.