id: dfukbp

Sesje Hipnozy i hipnoterapii i wymarzony tablet

Sesje Hipnozy i hipnoterapii i wymarzony tablet

Our users created 1 177 682 fundraisers and raised 1 230 448 756 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie


Mam na imię Agnieszka jestem mamą cudownej dziewczynki. Pracuję zawodowo w Urzędzie Pracy, a w wolnych chwilach czytam i recenzuję książki. Sama też troszkę piszę i może kiedyś uda mi się coś wydać. Prowadzę swoje konto na Instagramie, facebooka i tic toku.


Moja zrzutka jest tak naprawdę na dwie ważne rzeczy w moim życiu. Pierwsza i najważniejsza to Sesje Hipnozy i Hipnoterapii, która pomoże mi zwalczyć swoje problemy. Jestem już po pierwszej sesji z bardzo dobrym specjalistą i muszę powiedzieć, że widzę światełko w tunelu na moje problemy. Niestety moje wynagrodzenie nie pozwala mi na całe leczenie, które prawdopodobnie będzie mnie kosztować ok. 2.000,00 zł.


Czym więc jest hipnoza i hipnoterapia.

Hipnoterapia jest natomiast świetnym sposobem do radzenia sobie z problemami o tle emocjonalnym i psychosomatycznym, szczególnie, takimi jak: nałogi (cukier), depresja, chroniczny smutek, fobie, natręctwa, problemy z wagą, migreny, ból fizyczny, zachowania kompulsywne, natłok myśli, stress, a także w wybranych przypadkach z zaburzeniami fizycznymi o podłożu emocjonalnym jak zespół jelita drażliwego, choroby autoimmunologiczne, AZS, nadciśnienie i inne.


Pewnie zastanawiacie się, dlaczego akurat taka forma leczenia? Dużo na ten temat czytałam i rozmawiałam z wieloma osobami, które zostały poddane hipnozie i hipnoterapii, i jest to najszybsza metoda na leczenie moich problemów.


Moja druga zrzutka jest na wymarzony tablet. Jestem recenzentem i uwielbiam czytać książki. Czytam legalnie i jak tylko mam możliwość, to przyjmuję do recenzji książki. Ale niestety brak miejsca na te wszystkie pozycje spowodował to, że założyłam legimi i czytam na telefonie. I bardzo chciałabym mieć tablet, na którym mogłabym czytać książki, a przy okazji od razu pisać recenzje. Tablet posiada większy wyświetlacz niż telefon. Czytanie książek jest dla mnie odskocznią od pracy i obowiązków. Dzięki literaturze mogę przenieść się na chwilę do innego świata w nie mam zmartwień i problemów.


Moi drodzy bardzo proszę o nie wyśmiewanie mnie. Wiem, że każdy może założyć taką zbiórkę. Jeśli mi się uda, to super i będę mogła spełnić marzenie oraz przejść leczenie, które pomoże mi żyć spokojnie i bez lęków.


Dziękuję wam, że zajrzeliście tutaj. Dziękuję każdej osobie za choćby małą darowiznę.    

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 2

BP
Beata
10 zł
AB
Żuczysława
100 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!