id: dfzudg

Badania genetyczne

Badania genetyczne

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 179 504 fundraisers and raised 1 233 585 206 zł

What will you fundraise for today?

Description

Mam 24 lata i od ponad 3 lat staraliśmy się z mężem o dziecko. Od zawsze chciałam zostać mamą. I nagle się udało. W listopadzie spotkał nas cud i zaszłam w ciążę. Nasze szczęście nie trwało jednak długo, bo już 12 stycznia dowiedziałam się, że serduszko mojego maleństwa przestało bić. Później doszło do poronienia, co odcisnęło na naszej dwójce ogromny ślad psychiczny. Bardzo chcę zostać mamą lecz strach, że sytuacja może się powtórzyć mnie i męża przeraża. Nie przeżyłabym tego. Dlatego muszę zrobić badania genetyczne, by upewnić się co może być nie tak i jak się leczyć, by na pewno móc dać życie. Proszę was o pomoc, gdyż pakiet badań kosztuje sporo i nie mogę sobie pozwolić na nie. Ale nie wyobrażam sobie życia bez dziecka.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!