id: dg84wb

Turnus rehabilitacyjny

Turnus rehabilitacyjny

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 176 180 fundraisers and raised 1 228 041 827 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zwracam się z prośbą o pomoc w uzbieraniu kwoty na to abym mogła uczestniczyć z córką w turnusie rehabilitacyjnym na oddziale neurologiczno-pumonologicznym. Córka od lat zmaga się z padaczka, jest opóźniona w rozwoju dość często choruje na górne drogi oddechowe. Turnus jest szansą na poprawę jej stanu zdrowia. Niestety wymaga ona stałej opieki dlatego muszę z nią jechać ja a mój pobyt nie jest finansowany z NFZ Koszt takiego wyjazdu przerasta moje możliwości finansowe. Tata Darii od lat nie płaci alimentów i nie interesuje się dzieckiem nie jest skłonny dołożyć się do życia jego córki nie wspominając o turnusie rehabilitacyjnym. Mam zasiłek dla opiekuna osoby niepełnosprawnej i alimenty z mopsu. Pieniądze, które otrzymuje na córkę przeznaczam na opłaty i wyżywienie. Mam na utrzymaniu jeszcze starszą córkę ,która się uczy w technikum więc nie jest mi w stanie pomóc. Chciałabym żeby moje dziecko było zdrowe. A w ten sposób mogę się do tego przyczynić. Bardzo was proszę o pomoc w uzbieraniu na ten wyjazd.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!