id: dhyf9r

Na leczenie Gai ❤️

Na leczenie Gai ❤️

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 177 348 fundraisers and raised 1 229 630 245 zł

What will you fundraise for today?

Description

Na zabieg i leczenie.


Hej kochane człowieki ❤️🐾🐾

Mam na imię Gaja :)

Pare dni temu skończyłam 3 miesiące, od 7 lipca mieszkam z moim nowym tatą w Gdańsku. Wszystko było pięknie i super do dnia w którym chciałam się pobawić z psem który wcześniej już mieszkał z moim tatą, w trakcie zabawy zabrałam mu piłkę za co zostałam ugryziona :( , jestem pewna, że nie chciał mi zrobić krzywdy, ale on konkretny chłopak ( prawie 60 kg ) a ja póki co jeszcze kruszynka. Tata szybko zabrał mnie do weterynarza. Na rentgenie wyszło, że mam pękniętą szczękę :( miałam zabieg drutowania szczęki. Po zabiegu wizyty kontrolne raz w tygodniu plus zdjęcie rentgenowskie. Ogólnie troszkę się męczyłam, bo bardzo lubię gryźć patyki i inne smaczne rzeczy :) ale tata zabraniał więc się starałam i grzecznie czekałam aż się zagoi :) I doczekałam się :) padła decyzja, że już zagojone i można druty wyciągnąć. No i niestety, zaczęły się jeszcze większe problemy, nie dość, że moja malutka szczęka się nie zrosła, to wdała się martwica która zaatakowała dziąsło a nawet kość.

Tata szybko zabrał mnie do kliniki, diagnoza była zła, padło nawet słowo amputacja fragmentu żuchwy :( Dzisiaj tj 13.08 o 13 miałam zabieg czyszczenia rany i przeszczepu dziąsła. Wszystko się udało i odpoczywam, cały czas na antybiotykach.

Tata rozmawiał z doktorem i jutro będę mogła wrócić do domu ale czeka mnie kolejny bardzo drogi zabieg, będzie to przeszczep szpiku i tkanki miękkiej żeby ratować moją żuchwę. Całe leczenie już dużo kosztowało mojego tatę i czeka go jeszcze kolejny niemały wydatek. Dlatego postanowiłam wziąć sprawy w swoje łapki i poprosić Was o pomoc 🐾🐾


Ściskam i tule Was wszystkich 🐾❤️

Gaja 🐾

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 24

RB
Robert Berendt
1 000 zł
SS
Sławomir Skowronek
200 zł
SH
Sebastian Hintzke
200 zł
AH
Aleksander hintzke
200 zł
CK
Ciocia Kasia
200 zł
 
Hidden data
200 zł
AB
Adam Budych
50 zł
 
Hidden data
25 zł
CF
Ciocia Frida
25 zł
25 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • RB
    Robert Berendt

    Szybkiego powrotu do zdrowia dla Psinki.

    1 000 zł