id: dkuhfv

Pan JAN - szlachetna paczka

Pan JAN - szlachetna paczka

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 176 106 fundraisers and raised 1 227 909 685 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zbieramy pieniądze dla Pana Jana - szlachetna paczka.


Panu Janowi bardzo zależy na remoncie łazienki. Obecnie jednak nie jest w stanie pozwolić sobie na zakup materiałów budowlanych przydałby się mu bon na zakup płytek do łazienki.


Historia Rodziny

Pan Jan jest osobą niepełnosprawną i częściowo niezdolną do pracy. Ma problemy z czytaniem i pisaniem. Mimo to, już jako dziecko musiał nauczyć się samodzielności, a osiągnąwszy dorosłość zapragnął założyć własną rodzinę i wyprowadził się z domu, w którym nie był doceniany. Wpadł w złe towarzystwo, a dziewczyna, z którą chciał się związać, wykorzystywała go finansowo. Pan Jan jest podatny na wpływy i manipulacje innych osób, co sprawiło, że nie potrafił rozpoznać fałszywej przyjaźni. Przez poprzednią partnerkę i jej znajomych popadł w długi i nie był zdolny na bieżąco spłacać zaciągniętych kredytów. Przestał być "potrzebny", więc znajomi w brutalny sposób odwrócili się od niego. Był zmuszony wrócić do domu rodzinnego. Obecnie Pan Jan pracuje jako pracownik gospodarczy, jednak większą część jego dochodu zabiera komornik. Razem z tym co uda mu się zarobić dodatkowo, jego przychód zwykle wynosi około 1000zł . Po odliczeniu kosztów stałych wkładu własnego za mieszkanie, Panu Janowi pozostaje 461 zł.


 Piękno Rodziny

Pan Jan jest osobą otwartą i życzliwą. Zapytany o trudną przeszłość odpowiada, że rozumie popełnione błędy. Pozwoliło mu to wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dziękuje losowi za to, że mimo wszystko dostał nową szansę na zmianę swojej sytuacji życiowej. Jakiś czas temu poznał wartościową kobietę, z którą wspólnie planuje przyszłość. W obecnym momencie chciałby się skupić na wyjściu z trudnej sytuacji finansowej i polepszeniu warunków mieszkaniowych. Rozwija się zawodowo oraz interesuje się mechaniką samochodową i zagadnieniami z dziedziny budownictwa. Marzy również o tym, by zrobić prawo jazdy. Pan Jan zdaje sobie sprawę, że tylko pracą i poświęceniem, małymi, ale systematycznymi krokami zmieni swoją przyszłość.


Więcej informacji pod linkiem:

https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/41232/1171?context=family_choosen

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 6

KP
1 zł
KR
Krzysiek
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
100 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!