id: dmp543

Zbiórka na niedożywione dzieci w Malawi

Zbiórka na niedożywione dzieci w Malawi

Our users created 1 175 997 fundraisers and raised 1 227 685 310 zł

What will you fundraise for today?

Description

"Żadne dziecko nie powinno być głodne!". To przekonanie leży u podstaw inicjatywy zebrania pieniędzy na posiłki dla dzieci w Malawi. Dlaczego Afryka? Każdego roku ponad 3,1 mln dzieci poniżej piątego roku życia umiera z powodu nieodpowiedniej diety. Kolejne 66 mln dzieci przychodzi do szkoły podstawowej głodne, a 23 mln z tej grupy to dzieci z Afryki. To aż 1/3 dzieci na świecie!


Zastanów się czy 3,06 zł to dla Ciebie dużo ? W dobie dzisiejszej inflacji to niewiele a to koszt DZIENNEGO wyżywienia jednego dziecka w Afryce! Dzięki programowi, który daje możliwość zakupu pełnowartościowych posiłków "Vita Meal", zawierający zestaw 25 witamin i minerałów oraz zbilansowanych składników odżywczych niezbędnych do wspierania rozwoju i dobrego samopoczucia dzieci. Produkt został opracowany przez naukowców zajmujących się żywieniem specjalnie po to, żeby walczyć ze światowym problemem głodu wśród dzieci. 


Proporcje składników zostały dobrane tak, aby uzupełnić wszelkie niedobory oraz wspomóc zdrowy rozwój i wzrost. Jedno opakowanie Vita Meal wystarczy dla jednego dziecka na 30 dni, a koszt miesięcznego wyżywienia wynosi zaledwie 91,88zł.


Chciałybyśmy nakarmić jak największą liczbę małych brzuszków ale nawet jedno dziecko które nie będzie chodzić głodne to wielki sukces! Dlatego prosimy o nawet najmniejszą wpłatę! Im więcej nas będzie tym więcej dzieci będzie mogło cieszyć się pełnowartościowym posiłkiem.


Dziękujemy!

Natalia i Magda

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 3

 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
10 zł
 
Hidden data
10 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!