id: dnw3hm

na wózek elektryczny inwalidzki

na wózek elektryczny inwalidzki

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 179 089 fundraisers and raised 1 232 923 160 zł

What will you fundraise for today?

Description

Przedstawiam Państwu miła Danusie. Kobietka ma 62 lata i życie ją nie oszczędzało. Od dawna żyła z mężem alkoholikiem, który po alkoholu bywał agresywny- obecnie od 17 lat nie wiadomo gdzie jest... z małżeństwa zrodziły sie dzieci.... obecnie dwójka mieszka za granicą i zapomnieli o tym że matka nosiła ich pod sercem a najmłodszy popełnił samobójstwo. 
Danusia od dawna wieć zmaga się z róznymi przeciwnościami losu... niestety zdrowie jej też podupadło, gdyż od bóla kregosłupa po zwyrodnienia stawowe rąk doszło jeszcze zakażenie bakteryjnego nóg. W maju 2019 roku amputowano prawą nogę poniżej kolana... w grudniu 2019 amputowano druga noge w połowie uda.
Obecnie żyje z miesiaca na miesiąc, rozpadajacy sie dom jest dla niej wyborem z czego zrezygnować by przetrwać.... tu... gdzie zrodziła sie jej miłosc, urodziły dzieci i gdzie jest szcześliwa... mimo ze samotność dobija ja kazdego dnia.
 Życzliwi ludzie sa obok niej zawsze- dzieki drobnym gestom, odwiedzinom i podaniu jej życzliwej dłoni wie, że jest nadzieja na lepsze dni- mimo wszystko jak cięzko jest życ bez nóg, bez dzieci..
 Rozmawiajac z nia rok temu marzyła o wyjsciu do ludzi ... na dzień dzisiejszy nie moze tego zrobic bez osób drugich.
Zbieramy na wozek by mogła byc szczesliwa wsrod ludzi.


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!