id: a2njah

Dołóż do pieca

Dołóż do pieca

Our users created 1 152 326 fundraisers and raised 1 197 658 351 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Dzięki Wam mamy już 23% z 23000zł Bardzo dziękujemy. Dlatego też wszystkim przesyłam niebieskie serduszka. Pewnie wiecie dlaczego niebieskie! Tak jak skarpetki nie od pary - różnego kolory symbolizują Światowy Dzień Zespołu Downa (21 marca) tak niebieski symbolizuje Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (1 kwietnia). A to są właśnie Wojownicy z Dołubowa, którzy przy wsparciu terapeutów, rodzin walczą o lepsze dziś i jutro. Chcą być równi. Wesprzyj ich walkę udostępnij zrzutkę i wpłać. DZIEKUJEMY etki nie od pary - różnego kolory symbolizują Światowy Dzień Zespołu Downa (21 marca) tak niebieski symbolizuje Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (1 kwietnia). A to są właśnie Wojownicy z Dołubowa, którzy przy wsparciu terapeutów, rodzin walczą o lepsze dziś i jutro. Chcą być równi. Wesprzyj ich walkę udostępnij zrzutkę i wpłać. DZIEKUJEMY

  6AZbbrpQcJcgSMhD.jpg

  NcwHXeRgjajVn4cI.jpg

  0Comments
   
  2500 char

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Mamy już wiosnę !! Na szczęście! Ale przez cała zimę 45 Wojowników z Warsztatów Terapii Zajęciowej wołało: ZIMNO ! Jest zimno ! Znów zimno! Kiedy będzie ciepło !! Ja chce wiosny itd. My terapeuci też wołaliśmy z nimi ! Dlaczego ?! Bo często w naszej bazie czyli budynku WTZ w Dołubowie piec od centralnego odmawiał posłuszeństwa. Od nawalał pan serwisant do reanimował i znów nawała i znów reanimacja. Mieliśmy taki piwniczny SOR ciągle reanimowaliśmy stary piec.


Doś tego chcemy normalnie pracować. Chcemy normalnych warunków ciepła, aby wspierać 45 Wojowników, którzy codziennie walczą o lepszą swoją przyszłość. Mimo wielu trudności nie poddają się. Chcemy nowy piec.


WTZ w Dołubowie to drugi dom 45 Wojowników. Od 2009 roku to ich ważne miejsce. Tu mają wsparcie, pomoc, rehabilitację, terapię. Tu zawarli pierwsze przyjaźnie, sojusze, radości. To wojownicy, bo tak się nazywają, to tu byli na pierwszej wycieczce w górach, potem nad morzem, w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Olsztynie. Budynek WTZ to ich baza i miejsce na ziemi, tu są akceptowani i szanowani.

Dzięki wcześniejszej zrzutce udało nam się zebrać pieniądze i wyremontować część budynku WTZ. Za ci jeszcze raz dziękujemy! Teraz chcemy zrobić super kotłownie aby było ciepło. Chcemy też założyć panele fotowoltaiczne aby nie płacić dużych rachunków za prąd.

Cały koszt remontu kotłowni i montaż paneli to: 107 821,00zł mamy już 84 821,00zł brakuje nam 23 000,00zł Dołóż do pieca !!
There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 77

AD
Anna Dunikowska-Dmitruk
30 zł
UB
Urszula Bajena Miluska
20 zł
Agnieszka Łojko
100 zł
 
User unregistered
70 zł
KP
Katarzyna Prochowicz
JL
Lange Joanna
70 zł
AP
Lucyna Andrzejewska
100 zł
ME
Monika Ekiert
40 zł
AN
Aneta
50 zł
KA
Katarzyna
45 zł
See more

Comments 8

 
2500 char