id: dpaxk6

Niepełnosprytki z Domu dla szczeniąt JUDYTA

Niepełnosprytki z Domu dla szczeniąt JUDYTA

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 180 388 fundraisers and raised 1 234 504 194 zł

What will you fundraise for today?

Description

Z okazji swoich kolejnych urodzin zakładam zbiórkę na.. Niepełnosprytki z Domu dla szczeniąt JUDYTA. #niekupuj-adoptuj

NIEPEŁNOSPRYTKI ;)

Cześć Wszystkim! Z okazji swoich kolejnych urodzin wymyśliłam sobie jako prezent, przekazanie kwoty x na szczytny cel jakim są małe, kochane niepełnosprytki z Domu dla Szczeniąt JUDYTA. Sama w domu mam kundelkowego psa z adopcji - i kiedy tylko mogę staram się wspierać przeróżne akcje. Nadchodzi zima, a więc i czas kiedy szczeniaki potrzebują dużo więcej ciepła niż w inne miesiące roku. Jeżeli nie chcecie wesprzeć zrzutki, może macie jakieś koce/poduszki, z którymi nie macie co zrobić? Chętnie je przejmę i przekażę w okolicach 17 grudnia wraz z uzbieraną kwotą szczeniakom. Ciężko mi określić jaką kwotę chcę uzbierać, bo im więcej tym lepiej - ale żadnej granicy (ani dolnej, ani tym bardziej górnej) nie ustawiam. Pamiętajmy, że każda kwota będzie wsparciem dla nich :) Dlaczego właśnie niepełnosprytki? Dlaczego szczeniaczki? Bo są żywymi istotami, które same o pomoc nie poproszę, więc to my - ludzie, musimy sami w sobie zebrać się i zadbać o ich dobro. Tym samym: nie kupujcie - adoptujcie! Zobaczycie ile wdzięczności i radości te małe psotniki potrafią wprowadzić do Waszego życia!

Więcej info co do samych piesków możecie przeczytać na fanpage'u który bardzo prężnie działa: https://www.facebook.com/Fundacja-dla-Szczeni%C4%85t-Judyta-304551119750449

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 22

KS
Karolina Skowrońska
8 zł
MS
50 zł
MA
Malgorzata
50 zł
AE
Allysa Edwards
20 zł
PS
Piotr Stachecki
hidden
EW
Ewelina
25 zł
WG
Weronika
25 zł
OB
Olga Bąk
10 zł
NA
Natalia
20 zł
KZ
Katarzyna Zimnoch
50 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters