id: drnkug

Na posiłki dla dzieci w Malawi!

Na posiłki dla dzieci w Malawi!

Our users created 1 179 426 fundraisers and raised 1 233 443 567 zł

What will you fundraise for today?

Description

Każdego roku ponad 3,1 mln dzieci poniżej piątego roku życia umiera z powodu nieodpowiedniej diety, a kolejne 66 mln dzieci przychodzi do szkoły podstawowej głodne, gdzie 23 mln z tej grupy to dzieci z Afryki. Razem z Karoliną Piotrowską postanowiłyśmy dołączyć się do akcji wsparcia głodujących dzieci w Afryce. Jako mama i przyszła mama nie możemy przejść obok losu dzieciaków obojętnie.


Postawiłyśmy sobie za cel zakup kaszek dla 15 dzieci, które zapewnią posiłki na 30 dni. Kaszki, których skład opracowany jest przez naukowców, zawierają zrównoważone proporcje węglowodanów, białek, tłuszczów i błonnika, niezbędne kwasy tłuszczowe wymagane do prawidłowego rozwoju mózgu, a także utrzymania zdrowej skóry i prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Ponadto 25 niezbędnych witamin i minerałów, które wyrównują deficyt substancji odżywczych oraz wspomagają zdrowy wzrost i rozwój. Koszt jednej kaszki, która wystarczy na 30 dni to 87.50 zł.


Same nie będziemy w stanie poradzić sobie z tym wyzwaniem, ale wierzymy, że wśród naszych znajomych są ludzie dobrego serca, którzy zechcą wesprzeć naszą inicjatywę. Każda, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie.


Podczas, gdy my kolejne świąteczne dni spędzimy przy obficie zastawionych stołach, gdzieś na krańcu świata, są dzieci, które nawet nie są w stanie sobie tego wyobrazić, bo na codzień muszą chodzić do pracy, żeby zarobić na swój posiłek…


Dziekujemy za wsparcie,

Basia i Karolina

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 28

 
Hidden data
20 zł
MN
Mateusz Nowak
200 zł
AD
Aga W.
20 zł
KJ
Karolina Jurkowska
50 zł
 
Hidden data
10 zł
MA
Marta
100 zł
 
Hidden data
hidden
K.
K.K.
50 zł
 
Hidden data
hidden
KU
Krzysztof Urbański
50 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters