id: dxhpn2

Na leczenie dla dziewczyny po próbie samobójczej

Na leczenie dla dziewczyny po próbie samobójczej

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 176 914 fundraisers and raised 1 228 942 932 zł

What will you fundraise for today?

Description

Błagam o pomoc dla mojej dziewczyny, jest po kilku próbach samobójczych, aktualnie jest wbrew woli uwięziona na srebrzysku w Gdańsku gdzie nie ma prawa nawet do tego by naładować telefon (mimo, że jest pełnoletnia) i warunki są tak okropne, że muszę ją wyciągnąć i przenieść do prywatnego ośrodka, Jest trzymana w zimnej izolatce bez ogrzewania, nie ma nawet dostępu do informacji o swoim stanie zdrowia, bo ten szpital nie respektuje praw pacjenta i o niczym jej nie mówi. Jak telefon się wyładuje do końca to nie będzie mogła nawet porozmawiać ze mną, swoją rodziną czy prawnikiem. Potrzebuję kasy by wyciągnąć ją stamtąd i przenieść do prywatnego ośrodka, więc muszę opłacić jej i ośrodek i prawnika.Ze Srebrzyska, jeśli ktoś w ogóle wyjdzie to z gorszymi zaburzeniami niż te, które miał na początku, Błagam o pomoc.


Ona najpewniej umrze bez profesjonalnej pomocy, a w tym szpitalu jej nie dostanie, jedynie słyszy rozkazy i nie wolno jej dosłownie nic, jest więźniem, nawet rzecznik praw pacjenta nie może nic zrobić tutaj, a kontaktowałam się z nim


Proszę, mojej dziewczynie bardzo zależy na anonimowości, ale ja zostawiam tu swój numer telefonu 730321166 Proszę, pomóżcie, stracę ją jeśli nie uzbieram kasy na leczenie i prawnika, oni ją zamęczą w tej umieralniThere is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!