id: dz3mt2

Start projektu "Kultura Podziemi"

Start projektu "Kultura Podziemi"

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 181 246 fundraisers and raised 1 235 391 483 zł

What will you fundraise for today?

Description

Hejka! Pewnie każdy z was zna kogoś z duszą artysty, czyż nie? Pewnie świetnie rysują, malują, śpiewają, rzeźbią, piszą.. ale nikt poza jego znajomymi o nim nie słyszał.. Projekt "Kultura Podziemi" ma za zadanie to odmienić. Zakłada on promocję młodych twórców z Trójmiasta i okolic (jeśli się uda, to za jakiś czas z całej Polski). Chcę, aby o młodych utalentowanych pasjonatach z ambicjami usłyszało więcej ludzi, aby mieli szansę wybić się i trafić na wyżyny sukcesu. Pieniądze zostaną przeznaczone między innymi na: - organizowanie wydarzeń kulturowych - działania marketingowe - rozwój projektu - tworzenie marki Dzisiaj Wy również możecie przyczynić się do pomocy młodym sztukmistrzom! Z całego serca dziękuję za pomoc!!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!