id: e2vzxj

DJe dla uchodźców z Ukrainy

DJe dla uchodźców z Ukrainy

Our users created 1 179 089 fundraisers and raised 1 232 923 140 zł

What will you fundraise for today?

Description

Dziś światowy dzień DJa! Z tej okazji zróbmy razem coś dobrego!


Wiem, że wielu DJów korzysta ze swoich busików w dobrych celach i pomaga uchodźcom z Ukrainy na wiele sposobów. Ja miałem przyjemność odebrać z granicy i przewieźć na drugi koniec kraju dwie rodziny (dwie panie i czwórkę dzieci). Trafiły one ośrodka we Lwówku Śląskim (prowadzonej przez Fundację im. Św. Krzysztofa), w którym przebywa około 110 uchodźców. 


Generuje to wiele potrzeb! Tak duża ilość ludzi potrzebuje m.in. sprzętów gospodarstwa domowego. Wyobrażacie sobie gotowanie lub robienie prania dla tak dużej ilości ludzi, której znaczna cześć stanowią dzieciaki? 


I teraz wchodzicie wy, zajmujący się na codzień pracą dla ludzi całych na biało:)


Szybka piłka! Kto może dorzuca swoje kilka złotówek. Zbiórka trwa 24h. Im więcej zbierzemy, tym bardziej pomożemy! Zakupimy sprzęty AGD, chemię, środki czystości, artykuły higieniczne oraz żywność z długim terminem ważności. Zobaczymy na co nam wystarczy:)


Co ważne w tym miejscu stale przebywać będą uchodźcy - mamy więc pewność, że nasza pomoc zostanie intensywnie i długotrwałe wykorzystana przez wiele osób. A my DJe lubimy intensywnie eksploatować sprzęt:) 


Hej DJ! Nie daj się prosić. Klikaj!


(Wśród osób, które wpłacą chociaż 1zł rozlosujemy specjalną nagrodę - voucher na udział w dowolnym szkoleniu DJ w ramach www.szkoleniadj.pl)There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 6

MS
Michał Sito
20 zł
PB
Patryk Burzyński
100 zł
KC
Cybul
100 zł
TW
100 zł
MM
Michał
100 zł
KK
Jegomosc
100 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!