id: e2xx67

Pozwól mi cieszyć się życiem

Pozwól mi cieszyć się życiem

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 180 462 fundraisers and raised 1 234 513 687 zł

What will you fundraise for today?

Description

Mam na imię Julia i mam dziewiętnaście lat. Moim marzeniem jest w pełni cieszyć się życiem młodej dziewczyny która ma perspektywy. Niestety w nieoczekiwanym momencie zdiagnozowano u mnie migrenę która potrafi się u mnie utrzymywać nawet dwa tygodnie! Migrena przykuwa mnie tak naprawdę do łóżka, nie mogę nigdzie wychodzić tylko siedzieć w ciemnym pomieszczeniu i błagać los by ból ustąpił. Zostałam zakwalifikowana do programu z lekiem aimovig który ma niesamowitą skuteczność w leczeniu migreny. Co więcej cała terapia sprawia że migreny mają nie powracać! Niestety jedna dawka leku kosztuje 2 100 zł. Zastrzyk robi się raz w miesiącu i cała terapia ma trwać dwa lata co daje całkowicie ponad pięćdziesiąt tysięcy. Rodzina pomaga mi jak może, ale mam mnóstwo innych równie ważnych wydatków (reszta leków które biorę to miesięcznie ok. 300 zł) Proszę wszystkich o wpłacenie chociaż symboliczne 5 zł, bo każda złotówka się liczy. Proszę także o udostępnianie zrzutki. Chcę żyć jak normalna nastolatka i spełniać swoje marzenia.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!