id: e58z9j

Wirtualny bilet na koncert Duo Milonga hommage à Astor Piazzolla

Wirtualny bilet na koncert Duo Milonga hommage à Astor Piazzolla

Our users created 1 180 687 fundraisers and raised 1 234 621 289 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zapraszamy do zakupu wirtualnego biletu na koncert Duo Milonga hommage à Astor Piazzolla. Premiera koncertu planowana jest na 13 marca 2021 roku. Zebrane fundusze pomogą nam w realizacji kolejnych artystycznych planów i wydarzeń oraz umożliwią pokrycie kosztów wynajmu sali, realizacji video i reżysera dźwięku tego koncertu.


z4e1fba07e56b72b.jpeg"Muszę wyznać absolutną prawdę. Mógłbym opowiedzieć historię o aniołach, ale to nie byłaby prawdziwa historia. W mojej diabły mieszają się z aniołami i z odrobiną ironii. Trzeba mieć wszystkiego po trochu, aby móc iść przez życie".


Tymi słowami Astor Piazzolla rozpoczął swoją autobiografię. Z okazji setnych urodzin kompozytora pragniemy oddać mu muzyczny hołd, a Państwa zaprosić na koncert tanga argentyńskiego online.


Anielskie dźwięki harfy wraz z diabelskim brzmieniem akordeonu, a może wręcz odwrotnie, miękkie i melancholijne brzmienie akordeonu i ostre harfowe glissanda? Gwarantujemy wieczór pełen kontrastów, skrajnych emocji, nostalgii, namiętności, rozpaczy, euforii, liryzmu i ognia.


W sobotę 13 marca o godzinie 20:00 zapraszamy na koncert Duo Milonga hommage à Astor Piazzolla transmitowany z Klubu INTV w Łodzi. Zasiądźcie przed ekranami telewizorów, komputerów lub urządzeń mobilnych i koniecznie zadbajcie o dobry odsłuch – bo podczas koncertu czystego dźwięku dopilnuje wspaniały Vadim Radziszewski.


Wystąpi Duo Milonga w składzie:

Aneta Salwińska – harfa

Konrad Salwiński – akordeon


W programie zabrzmią nasze ulubione kompozycje Astora Piazzolli, ale również Angela Villoldo, Pedro Laurenza i Carlosa Gardela, w autorskich opracowaniach na nasz nietypowy skład.


Koncert transmitowany będzie na kanale Duo Milonga w serwisie youtube, a link udostępnimy dzień przed koncertem. Dostęp do materiału będzie darmowy, ale w tym trudnym dla artystów czasie zachęcamy do wsparcia naszej zrzutki w ramach wirtualnego biletu. Pandemia COVID-19 spowodowała bardzo trudną sytuację artystów na całym świecie. Nasze koncerty również zostały odwołane, a sytuacja finansowa instytucji kultury w Polsce jeszcze długo nie pozwoli na szybki powrót do regularnego koncertowania. Ale my nie poddajemy się i postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce, przy wsparciu naszej publiczności. To właśnie dla Państwa udostępniliśmy On-line cały koncert z Klubu INTV, aby podzielić się z Państwem naszą pasją do muzyki.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 6

WJ
Wieslaw JANI
200 zł
KJ
Kathrin JANI
100 zł
 
Hidden data
100 zł
AK
Andrzej Kucharski
50 zł
JU
Jul
50 zł
 
Hidden data
20 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!