id: e5hhwt

Nourish the Children®-Odżywiamy i edukujemy dzieci w Malawi (akcja charytatywna)

Nourish the Children®-Odżywiamy i edukujemy dzieci w Malawi (akcja charytatywna)

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 176 021 fundraisers and raised 1 227 755 743 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani! Od jakiegoś czasu wspieram akcję charytatywną Nourish the Children (akcja realizowana jest od 2002 roku). W ramach tej akcji pomoc dociera do dzieci z jednego z najbiedniejszych krajów w Afryce - Malawi. Jak wygląda ta pomoc? W ramach programu kupujemy darowiznę w postaci odżywczej kaszki Vitameal stworzonej z kukurydzy oraz prażonych ziaren soi, która stanowi arsenał 25 kluczowych witamin i minerałów, wyrównujących deficyt substancji odżywczych i wspomagają zdrowy wzrost i rozwój. Kaszka wędruje bezpośrednio do potrzebujących. Co kluczowe, dystrybuowana jest dzięki organizacji non-profit Feed the Children poprzez szkoły, dlatego rodzice z ubogich rodzin chętniej posyłają swoje dzieci do placówek edukacyjnych żeby zapewnić im dostęp do pożywienia. 1 torba kaszki to równowartość 30 posiłków dla dziecka na cały miesiąc. Koszt 1 torby to 79,56 zł, a jednego posiłku to 2,65 zł.

WARTOŚCI EDUKACYJNE PROGRAMU NOURISH THE CHILDREN:

- dystrybucja żywności odbywa się w szkołach - gorące posiłki przyciągają do szkół coraz większą liczbę dzieci

- zapewniają substancje odżywcze niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania ciała i umysłu

- przyczyniają się do wzrostu liczby dziewcząt uczęszczających do szkoły (wykształcone nastolatki później zachodzą w ciążę, matki przekazują zdobytą wiedzę dzieciom, wykształcone matki przerywają krąg analfabetyzmu i ubóstwa, wykształcone matki mogą ocalić społeczeństw

Jak wyglądać będzie rozliczenie?

Ja co miesiąc kupuję 1 torbę kaszki - czyli karmię jedno dziecko, ale...w tej akcji liczy się każda złotówka bo jak wiadomo RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ Jeśli uda się uzbierać całą kwotę, czyli 400,00zł nakarmimy piętnaścioro dzieciBĘDZIE SUPER!!! :)

Jeśli nie to oczywiście kupię tyle toreb na ile wystarczy uzbieranych pieniędzy, przy czym deklaruję, iż dołożę tyle, ile będzie brakować do zakupu kolejnej torby kaszki VitaMeal.

Po dokonaniu zakupu w dniu 30.04.2018 przedstawię Wam fakturę zakupu kaszek, gdy tylko do mnie dotrze. Jeśli ktoś z Was ma wolę zrobić bezpośrednią darowiznę przez stronę akcji to proszę o informację.

Celem zrzutki jest zakup 5 torebek kaszki VITAMEAL

To daje nam możliwość wyżywienia 3 dzieci przez okres jednego miesiąca. Każda torba kosztuje 79,56 zł, w związku z tym chciałabym uzbierać razem z Wami 238.56 zł.

Moja wielka prośba o wpłatę takiej kwoty, która nie nadszarpnie waszych budżetów. Można wpłacić np:

2,65zł - to koszt jednego posiłku dla dziecka (uwaga: to mniej niż opłata za 1 godzinę parkowania)

lub

10,65 zł - to koszt 4 posiłków dla dziecka (uwaga: tyle przeciętnie kosztuje np. kawa w Starbucks lub w Costa Coffe)

lub 79,65zł - wyżywienie dziecka na cały miesiąc

lub

jakąkolwiek inną kwotę.

Szczegółowy opis oraz skład kaszki

Kaszka Vitameal to bogaty w substancje odżywcze posiłek opracowany przez dietetyków i naukowców z myślą o zaspokajaniu potrzeb niedożywionych dzieci.

Idealnie zrównoważone proporcje białek, tłuszczów i węglowodanów, jakie dostarcza zdrowa i kaloryczna kaszka VitaMeal, pomagają młodemu, osłabionemu na skutek niedoboru składników odżywczych organizmowi uzupełnić braki i prawidłowo się rozwijać. VitaMeal to arsenał 25 kluczowych witamin i minerałów, które wyrównują deficyt substancji odżywczych i wspomagają zdrowy wzrost i rozwój.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 4

 
Dorota Ćwikła
1 zł
AN
Anonimowy
hidden
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!