id: e65yjp

Wydanie książki dla dzieci.

Wydanie książki dla dzieci.

Our users created 1 179 917 fundraisers and raised 1 233 990 397 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam wszystkich! Razem z moją pięcioletnią córką piszemy bajki. Dokładniej mówiąc, ja piszę, a ona wymyśla o czym mają być. Mamy już około stu takich bajek. Ale nadszedł czas, aby spróbować wydać je drukiem. Wybrałem 20 bajek, które chcielibyśmy opublikować w naszym pierwszym zbiorze. Ale jak wiadomo, na wszystko trzeba pieniądze. Obecnie książka jest w fazie redakcji i wkrótce zostanie przekazana do wydawnictwa.


O nas:

Mieszkamy w Rzeszowie - planuję napisać książkę o Bieszczadach i Podkarpaciu. Mam na imię Sergiusz i od kilku lat piszę bajki dla moich dwóch córek - Iwanny i Karoliny. Prawda jest taka, że młodsza jeszcze prawie nic nie rozumie z tych bajek, ale myślę, że za kilka lat do nas dołączy.


O książce:

To zbiór bajek, które czytaliśmy nie tylko ja i moja córka przed snem, ale także wszyscy nasi przyjaciele i znajomi. Oczywiście wszyscy mówią, że te bajki są warte uwagi - nie wiem, czy to jest prawdą, czy nie chcą mnie zasmucać 😊. Wymyśliliśmy nasz własny bajkowy świat, w którym jest miejsce dla wielu różnych bohaterów. Ale głównym bohaterem jest stary gnom o imieniu Ignacy, który lubi jeść i marzyć.


"W Leśnym Miasteczku, mieszkał kiedyś bardzo dziwny gnom. Nazywał się Ignacy. Był dziwny przede wszystkim dlatego, że zupełnie nie interesowały go gnomie sprawy.

Interesowały go tylko dwie rzeczy. Jedzenie — przez co w starości stał się dość pyzatym. I gwiazdy."


Do bajek rysuję ilustracje - może nie zbyt dobre, ale mojej córce się podobają. Przyłączam kilka ilustracji dla przykładu.


Więc jeśli mielibyście możliwość pomocy nam wydać tę książkę, bylibyśmy bardzo wdzięczni za każdy wasz grosz.

Jako bonus obiecuję wysłać książkę wszystkim za każdą wpłatę powyżej 100 zł. (Oczywiście, to dużo jak na książkę dla dzieci - sam wiem, bo kupujemy wiele literatury dziecięcej, ale jeszcze dokładnie nie wiem, ile będzie kosztować druk jednego egzemplarza i jego wysyłka). Oczywiście, każdy egzemplarz będziemy podpisywać 😊.


Jeśli macie jakieś pomysły i życzenia - proszę pisać tutaj w komentarzach lub na mój adres e-mail: [email protected].

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!