id: e6jfud

Remont

Remont

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 178 864 fundraisers and raised 1 232 507 191 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam. Od kilku lat mam marzenia aby wyremontować dom w którym mieszkamy z dziećmi. Codziennie goniąc nieustannie za codznnymi obowiązkami i pracą myślę jak by to było super zrobić niespodziankę rodzinie i wyremontować chociaż część domu. Niestety nie udaje nam się na ten cel wolnych środków ponieważ zawsze jest jakaś inna pilna potrzeba która oddala mnie od spełnienia tego marzenia. Wierzę głęboko w to że marzenia się się spełniają i każdy dobry i uczciwie sposób na pomoc w takiej realizacji jest dobry. Sam staram się pomagać ludzią najbardziej potrzebującym i nigdy obojętnie nie przechodzę beż reakcji na osoby w potrzebie.Wierze ze dobro które wysyłamy wraca -zawsze wraca. Pomóc w uzbieraniu środków na mój cel remont domu uszczesliwilaby całą moją rodzinę a mnie osobiście utwierdziła by w przekonaniu że nie warto rezygnować że Swoich marzeń pomimo przeciwności losu.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!