id: e7yx5j

Otwórzmy im drzwi do nauki

Otwórzmy im drzwi do nauki

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 189 622 fundraisers and raised 1 253 522 465 zł

What will you fundraise for today?

Description

Dajmy szansę dzieciakom na godne warunki nauki. Dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, które chodzą do Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego w Bytomiu, potrzebują odpowiednich warunków do nauki i rehabilitacji. Staramy się je zapewnić, ale potrzebujemy Twojej pomocy.

Kacper oraz jego koledzy i koleżanki uczą się w Ośrodku Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczym w Bytomiu. Nie tylko się uczą, ale też mają prowadzoną rehabilitację, zajęcia z logopedą, hipoterapię i dogoterapię.

Ośrodek istnieje od 2001 r. Na początku chodziło do niego dwudziestu dwóch uczestników, teraz jest ich już osiemdziesięcioro. To wesołe, uśmiechnięte dzieci, które ze względów zdrowotnych wymagają specjalnych warunków nauczania.

Kamila ćwiczy

Natalia się rehabilituje

Aby Kacper i jego koledzy mieli jak najlepsze warunki do nauki i rehabilitacji Ośrodek zmienił siedzibę, wyremontował parter i pierwsze piętro szkoły. Teraz kończymy remont drugiego piętra – przebudowaliśmy sale, malujemy ściany, kładziemy nowe wykładziny, za chwilę będziemy montowali oświetlenie. To dla nas duże wyzwanie.

Tak było przed remontem

Tak jest teraz

A tak będzie! (I już jest na innych piętrach)

Została jeszcze jedna, niezwykle ważna sprawa – wyposażenie sal. Aby Kacper mógł się uczyć w odpowiednich warunkach musi mieć gdzie rysować i pisać, musi na czymś siedzieć. Przybory i materiały szkolne muszą mieć swoje miejsce. Potrzebne są stoły, krzesła, regały, szafki, biurka, komody. Kosztować nas będą 23165 zł ( i to już z rabatem)

Na miejsce w naszym Ośrodku czekają już kolejne dzieci. Im szybciej wyposażymy nasze sale, tym szybciej Kacper, Natalka, Kamila i ich niepełnosprawni koledzy i koleżanki będą mogli z nich korzystać.

Pomóż im i Ty.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 33

Pestka
200 zł
AM
Adam Mstowski
100 zł
SA
Sanderka
100 zł
Beata Śliwa
100 zł
I.
Kuba Piontek
100 zł
AD
Anna Dziąsko
100 zł
 
Monika Cesarz
50 zł
PA
Paulina
50 zł
Disek
50 zł
KB
Kacper
50 zł
See more

Comments 2

 
2500 characters