id: e9ef4h

Na leczenie niespełna 5 letniej Hani

Na leczenie niespełna 5 letniej Hani

The organizer verified the description with proper documents.
141 200 zł (≈ 30 366 €)
of 140 000 zł (≈ 30 108 €)
100%
227 days left
1070 
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Updates1

 • Kochani!

  Hania będzie leczona intensywną chemioterapią w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. W dalszym planie leczenia jest radioterapia oraz zabiegi operacyjne. Co dwa tygodnie będzie miała podawaną silną chemię raz dwudniową, a raz pięciodniową. Jeżeli chemioterapia będzie słabo działać będziemy wdrażać leczenie nierefundowane. Koszt takiego leczenia to kilka tysięcy złotych miesięcznie - jak informuje doktor prowadzącą. Liczymy na Was! 🙌❤❤😍💕💕💕💕💕💕🙌🙌🙌


  ee51a7ff63b72c91.jpeg

  _____________________________________________________________________________________________________

  Dziś drugi dzień chemii czerwonej.

  Hania źle się po niej czuje. Są wymioty, bóle brzucha i między tym śpi cały czas.

  ✊✊✊✊❤️❤️🐞🐞🐞

  Kochani! Nasza siła jest Hani siłą!

  w71e66f726b5c7a9.jpeg______________________________________________________________________________________________

  Hania wraz z mamą jest już w szpitalu w Warszawie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że leczenie Naszej Księżniczki będzie trwało co najmniej 2 lata - w najbliższych dniach będziemy wiedzieć zapewne więcej. Widząc Państwa wsparcie i zaangażowanie, wierzymy że uda nam się wywalczyć zdrowie dla Hani. Jesteście Wspaniali! Licytacje pękają w szwach, dlatego też podnieśliśmy kwotę zrzutki - pamiętajmy, że każda zebrana kwota daje rodzicom Hani większe możliwości leczenia! e530f13574aa5152.jpeg

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Hania wraz z rodzicami dziękują wszystkim za ogromne wsparcie 💪.

  Nasza Wojowniczka, w piątek została wypisana z Przylądka Nadziei we Wrocławiu. 😊 Weekend spędzi w domu, po miesiącu mieszkania w szpitalu 😊 W poniedziałek razem z mamą pojedzie do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie kontynuować dalsze leczenie. 💪🍀 Trzymajmy kciuki, aby leczenie przyniosło jak najlepsze rezultaty!

  Hania przeszła małą metamorfozę - zobaczcie sami ❤

  Jej uśmiech wynagradza nam wszystko! w05d5e7b9bec3af5.jpeg

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

W czerwcu 2021 r. Hania skacząc na trampolinie zabolała nóżka- prawy staw skokowy. W szpitalu na SOR stwierdzili naderwanie ścięgna i okłady z altacetu.


Obrzęk z nóżki nie znikał, dalej bolała.. Kolejny szpital w Polanicy oraz w Kłodzku, kolejne zdjęcia RTG nic nie wykazały. Prywatne wizyty u ortopedy dzieciecego oraz chirurga ortopedy, który dal nam skierowanie na SOR do Wrocławia, skąd odesłali nas z kwitkiem "bo mama wymyśla dziecku chorobę", a lekarz szarpie dziecko za rękę żeby się przeszło po gabinecie.. które płaczę, ze ją boli..


Kolejnym etapem było skierowanie do reumatologa, który dał nam skierowanie na oddział reumatologii dziecięcej we Wrocławiu. Po kilku dniach wyników, które nie wskazywały na reumatologiczne zapalenie stawów zrobiono USG, gdzie był widoczny nierówny zarys kości grzbietowej stawu skokowego. Dostaliśmy skierowanie na oddział chirurgii dziecięcej we Wrocławiu. W miedzy czasie u Hani pojawił się ból połowy twarzy. Jeździliśmy od lekarza rodzinnego, stomatologa, laryngologa nikt nie wiedział czego ten ból dotyczył. Po wykonaniu rezonansu stawu skokowego, który wykazał zmiany nowotworowe, wykonano biopsje z nóżki. Następnie wykonano rezonans głowy i twarzoczaszki, w którym wyszły dwa guzy za prawym oczkiem, które napierały na gałkę oczną.


Zostałyśmy przekierowani do Przylądka Nadziei we Wrocławiu. Hania miała przeprowadzone wszystkie możliwe badania tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny, badanie PET, pobranie szpiku..

Hania ma zmiany nowotworowe w nodze,twarzoczaszce, na kręgosłupie i w szpiku. Rozpoznanie na podstawie biopsji to nowotwór złośliwy kości mięsak erwinga. W Przylądku Nadziei Hania miala podane 3 chemie z czego jedną ratującą życie jako pierwszą podaną bez diagnozy.


Obecnie Hania czuje się już trochę lepiej.


Czekamy na miejsce w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie będzie prowadzone dalsze leczenie. Z pozyskanych środków pokryte będzie dalsze leczenie, rehabilitacja, specjaliści, dojazdy do Warszawy oraz wsparcie dla rodziców. Pomóżmy wesprzeć walkę Hani z chorobą, aby jak najszybciej mogła spotkać się ze swoim bratem Hubertem oraz rodziną.


ie72e064ff355257.jpeg

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Contributors 1070

K
Kasia
100 zł
E
Ewa
100 zł
MK
Michał Kucharski
150 zł
 
Hidden data
20 zł
JB
Jadwiga Babij
200 zł
MW
Monia
20 zł
TO
Paula
hidden
NS
Wszystkiego najlepszego Haniu!
50 zł
A
Ala
10 zł
 
Hidden data
10 zł
See more

Comments 66

 
2500 chars

Location

57-213

Stoszowice, Poland

See on map
map pin

Our users created

851 799 whip-rounds

and collected

736 607 537 zł

What are you collecting for today?