id: erdfgp

🌈LGBT ≠ Pedofilia: kampania przeciwko anty-LGBT ustawie na Białorusi

🌈LGBT ≠ Pedofilia: kampania przeciwko anty-LGBT ustawie na Białorusi

Our users created 1 168 205 fundraisers and raised 1 216 350 669 zł

What will you fundraise for today?

Description

📢TG House, jedyna inicjatywa wspierająca osoby transpłciowe na Białorusi, uruchamia kampanię przeciwko wprowadzeniu nowego projektu ustawy na Białorusi, która zagraża równości i sprawiedliwości, stawiając społeczność LGBT na równi z pedofilią (czytaj więcej: Reuters). Już teraz, jeszcze przed wejściem ustawy w życie, spotykamy się ze wzmożoną presją na przedstawicieli społeczności LGBT poprzez zwolnienia, odmowę zatrudnienia, a nawet uznanie naszej strony TG House za formację ekstremistyczną - jest to pierwszy taki precedens na Białorusi, który miał miejsce jeszcze przed nabyciem przez ustawę mocy prawnej

 

❤️Stoimy na progu szeroko zakrojonej kampanii informacyjnej, której celem jest uwypuklenie i przeciwstawienie się temu dyskryminacyjnemu projektowi ustawy. Aby osiągnąć maksymalny zasięg i wpływ, planujemy przeprowadzić kampanię petycyjną, nakręcić serię filmów wideo i zorganizować ich dystrybucję. Te kroki wymagać będą znaczących środków na reklamę i produkcję treści, a każda złotówka zostanie przeznaczona właśnie na te cele. Gwarantujemy transparentność i rozliczalność wykorzystania zebranych funduszy. 

 

💪Ta kampania to nasza odpowiedź na presję i próbę uciszenia naszego głosu. Zamiast ustępować w cień, wybieramy walkę o sprawiedliwość i równość. Wierzymy, że łącząc nasze siły, możemy chronić prawa i wolności każdej osoby zarówno na Białorusi, jak i na całym świecie. 

 

🤝Dołącz do naszej kampanii. Twoje wsparcie i udział mogą okazać się decydujące w walce przeciwko tej niesprawiedliwej ustawie. Razem możemy powstrzymać dyskryminację i zapewnić, by każda osoba na Białorusi mogła żyć swobodnie i bez strachu być sobą. 

 

🌈Razem jesteśmy silniejsi. Razem możemy zmienić przyszłość na lepszą. Razem stoimy za prawem każdego człowieka do bycia sobą bez strachu i dyskryminacji.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 2

AN
Aleksy
20 zł
FD
F D
10 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!