id: ewsvb3

Proszę o Pomoc przed Eksmisją na Bruk

Proszę o Pomoc przed Eksmisją na Bruk

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 011 fundraisers and raised 1 217 632 696 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nazywam się Stanisław mam 28 lat wychowałem się w Domu Dziecka przehywalem tam od czwartego roku życia trafiłem do Domu Dziecka z siostrą po pożarze mieszkania ( w tym pożarze zginął mój ojciec wraz z dwójką rodzeństwa) w placówce przebywałem od 1994-2006 roku. Jestem w bardzo trudnej sytuacji życiowej odebrano mi mieszkanie które należało do Urzędu miasta (za spowodowane zadłużenia, nie byłem w stanie opłacać rachunków, nie było mnie stać) Sąd orzekł wobec mnie i mojej rodziny wyrok eksmisyjny bez prawa do lokalu socjalnego ( zostałem osobą bezdomną) do września tego roku musze opuścić mieszkanie nie stać mnie ani mojej rodziny na wynajem czegokolwiek jestem osobą bezrobotną bez jakiegokolwiek źródła dochodu utrzymuje się z Pomocy społecznej w postaci pomocy kartek żywnościowych na kwotę 100 zł na miesiąc, posiadałem prawo do renty socjalnej która po potraceniach przez komornika wynosiła 400 zł ( obecnie skończyło mi się prawo do otrzymywania renty) chciałbym prosić państwa o pomoc , otrzymaną pomoc chciałbym przeznaczyć na wynajęcie mieszkania ( wszelkie dokumenty mogę okazać tj prawomocny wyrok eksmisyjny oraz dokumentację pomocy z MOPS oraz dokumenty z Domu Dziecka) bardzo bym prosił o jakąkolwiek pomoc za co był bym bardzo wdzięczny. Liczy się dla mnie najskromniejsza pomoc . Bardzo dziękuję

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!